Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Kolik bych měla přibrat během těhotentví

  Publikováno 31.07.2018   |  Matka v běhuOd začátku těhotenství se mi honila hlavou otázka kolik asi tak přiberu. Kolik je ta správná míra apod. Když se kouknu kolem sebe na kamarádky, každá to měla odlišné a všechny mi říkaly, ať se zeptám doma mamky, že to budu mít stejné. Ta mi skoro hrdě sdělila: “Já nabrala 25 kg!” Můj dotaz vystřídalo zděšení.

Číst více

Co si před porodem vyslechne každá?! I když nechce..

  Publikováno 26.07.2018   |  Matka v běhuA tak v návaznosti na Seznam na co se těhotných neptejte, tu máme nový seznam - Co asi radši ani nechcete slyšet!

Číst více

Poslední dny před porodem a trénink jako bonus

  Publikováno 22.07.2018   |  Matka v běhuOsobně jsem čekala, jak ke konci budu nemotorná, překážet si a každý pohyb bude problém. Nikdo mi nesliboval lehčí vyhlídky a hodně lidí navíc přidalo i otoky, které mi budou bránit v psaní sms nebo dokonce udržení hrnečku. Jak to nakonec dopadlo?

Číst více

Seznam "ABSOLUTNĚ ZAKÁZÁNO"

  Publikováno 09.07.2018   |  Matka v běhuNikdy by mě nenapadlo, že tenhle seznam někdy sepíšu, ale třeba ochrání aspoň pár následujících maminek. Věřte, že v tomhle období jsme vnímavé víc než dost a hodně věcí nám stačí říct jednou.

Číst více

Když je výbava věda

  Publikováno 07.07.2018   |  Matka v běhuNebudu se tu rozepisovat jakou jsme kupovali postýlku, protože to je podle mě hlavne styl vkusu… Ale zaměřím se na pomůcky, které nám budou zpříjemňovat společné chvíle a ulehčovat společné bytí.

Číst více

Sportování s melounkem

  Publikováno 29.05.2018   |  Matka v běhuO běhu už jsem pár řádků napsala, ale jak je to s tím zbytkem? Sportování s bříškem je podle mě hodně individuální, ale proč se bránit pohybu, když tělo si ho samo žádá! Cvičení v těhotenství se mnoho žen bojí, ať už jsou to obavy, aby neublížili miminku, nepotratili aj., ale pokud je někdo zvyklý?!

Číst více

Kosmetika a postřehy v těhotenství

  Publikováno 07.05.2018   |  Matka v běhuBabské pověry tvrdí, že holčičky maminkám berou krásu, zatím co u kluků jsou z vás kandidátky na Miss. Nooo, doufám, že u porodu nebudeme překvapeni, ale zatím ještě nelezu kanálama, abych nestrašila chrudimské děti, a to to mám skoro za pár.

Číst více

Jídlo v těhotenství není tabu

  Publikováno 30.04.2018   |  Matka v běhuStrava ovlivňuje náš život už od prvopočátku a věděli jste, že to jak se maminka stravuje už v těhotenství ovlivňuje chutě miminka až do dospělosti?

Číst více

Miminkem pro mě nic nekončí, ba naopak všechno začíná

  Publikováno 22.04.2018   |  Matka v běhuČas je neúprosný, ale nápadů je milion… Měla jsem ještě hodně plánů, co všechno chci a nebo musím stihnout než doma přivítáme malý uzlíček, ale nakonec jsem se rozhodla, dát věcem trošku jiný řád. Jednoduše dojet to nejnutnější, protože zbytek prostě tak nějak počká a nebo prostě nemá být.

Číst více

Běhání v těhotenství

  Publikováno 16.02.2018   |  Matka v běhuKdyž jsem zjistila, že jsem těhotná, jedna z prvních věcí, co jsem si šla hledat bylo, co všechno nesmím jíst a dělat. První pocity - ZMATEK! Přišlo mi, že mi zakázali snad všechno!

Číst více« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20 Další »