Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Miminkem pro mě nic nekončí, ba naopak všechno začíná

  Publikováno 22.04.2018   |  Matka v běhuČas je neúprosný, ale nápadů je milion… Měla jsem ještě hodně plánů, co všechno chci a nebo musím stihnout než doma přivítáme malý uzlíček, ale nakonec jsem se rozhodla, dát věcem trošku jiný řád. Jednoduše dojet to nejnutnější, protože zbytek prostě tak nějak počká a nebo prostě nemá být.

Číst více

Běhání v těhotenství

  Publikováno 16.02.2018   |  Matka v běhuKdyž jsem zjistila, že jsem těhotná, jedna z prvních věcí, co jsem si šla hledat bylo, co všechno nesmím jíst a dělat. První pocity - ZMATEK! Přišlo mi, že mi zakázali snad všechno!

Číst více

Zdravé marokánky

  Publikováno 15.12.2017   |  ReceptyMarokánky jsou můj favorit už od dětství a jako s jediným cukrovím si s nimi umím představit celý rok. Ale tohle je topka!

Číst více

Sport a lepek

  Publikováno 02.11.2017   |  Nikola radí/zkoušíV současnosti i díky některým vrcholovým sportovcům se debatuje o vlivu lepku ve stravě na sportovní výkonnost, přesněji zda strava bez lepku vede k vyšší výkonnosti. Výsledky nejsou jednoznačné. Vynecháním lepku ze stravy si lidé slibují udržení zdraví nebo zlepšení zdravotního stavu, zhubnutí, sportovci lepší výkonnost. Co je lepek, jak v našem těle působí a kdo by se mu měl vyhýbat?

Číst více

Banánový čoko chléb bez lepku

  Publikováno 01.11.2017   |  ReceptyBanánový chléb na nás vyskakuje snad všude jen ne v pekařství. Zadělej na těsto ať vyskočí i u tebe doma!

Číst více

Povolávací rozkaz dorazil i do Chrudimi!

  Publikováno 06.10.2017   |  ZávodyUž týden se denně odhodlávám napsat o holkách a cestě za ARMY RUNem. Jenže pokaždé, když sednu k notebooku, jako bych nenecházela ta vhodná slova. Slova, která by vystihla vše kolem a hlavně je. Protože tohle si zasluhuje víc než jen slovo “být” a nebo “závod”.

Číst více

Francouzský hruškový koláč

  Publikováno 22.09.2017   |  ReceptyA pak že úplatky se nepečou. Ale co se stane, když dostanete igelitku nabouchanou hruškami!

Číst více

Mrazivý mugcake

  Publikováno 21.09.2017   |  ReceptyS vařením a pečením v hrnečku, jako by se roztrhl pytel, ale kolikrát není rychlejšího a lahodnějšího rána!

Číst více

ABECEDA ani za brambůrky

  Publikováno 19.09.2017   |  Nikola radí/zkoušíV posledních dnech jako by se ochladilo, ale ani to nás nemohlo zastavit při cestě na Boží dar na běžecký kemp. Boží dar je prostě boží, stejně tak jako běžecké kempy. Noví účastníci zajistí vždy zcela odlišné zážitky, ale že až tak moc, jsem nečekala.

Číst více

Praha, která zvedla z vozíku

  Publikováno 10.09.2017   |  Závody9. 9. 2017 se asi zaryje do paměti nejednoho běžce. Den, kdy Prahu opět ovládla lavina běžců. Závod, který motivuje nejednoho závodníka, Pokořit večerní Prahu ať už osobním limitem nebo jen účastí.

Číst více« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 15 19 Další »