Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


3TOGO všude s sebou bez výmluv

  Publikováno 15.08.2017   |  Nikola radí/zkoušíDlouho jsem hledala cestu, jak lidi naučím správně jist a cvičit. Jenže...

Číst více

Lemone cheescake

  Publikováno 13.08.2017   |  ReceptyV létě není nikdy dost pořádného osvěžení s citronem, tak jsem doma dumala, kam všude bych ho mohla přidat... Nechodila jsem kolem cheescake dlouho!

Číst více

Tvarohová bezlepková bábovka

  Publikováno 10.08.2017   |  ReceptyBábovek je všude habaděj. Je jich dokonce i plný internet, ale jaká je ta nejleší? My doma razíme tvarohovou.

Číst více

Borůvkový koko-cake

  Publikováno 01.08.2017   |  ReceptyV pondělí ráno jsme si střihli pravěkou roli sběračů a do nedalekých lesů se vydali na sběr. Asi bysme nepřežili, ale něco málo se našlo.

Číst více

Jahodový dvoupatrák

  Publikováno 29.07.2017   |  ReceptySkok z mostu mě nerozhodil tolik, jako tvorba jahodového dvoupatráku. Čím měl být vyšší, tím víc jsme se bála výsledku, ale... Otestováno v kuchyni a teď už se můžeš jen těšit na báječný pohled z vršku.

Číst více

Bounty jako vůně po exotice

  Publikováno 26.07.2017   |  ReceptyDovolená je v plném proudu, ale ne každý leží zrovna u moře. Tak proč si tam na chvíli neodskočit?! Hledala jsem, co upéct a zažít aspoň chvíli pocit pod kokosovým nebem. Zde to máme!

Číst více

Domácí zmrlina na přání

  Publikováno 01.07.2017   |  ReceptyObčas se ta vedra ani nedají vydržet. Taky Tě trápí nechutenství, ale pak najednou příjde nával dostat do sebe něco sladkého ideálně studeného? I když jsem milovníkem magnumu a ruské zmrzky, proč nemít doma zmrzku vždy po ruce složenou vlastní zahrádkou?

Číst více

Nepečená jahoda lahoda

  Publikováno 09.06.2017   |  ReceptyNe vždycky chceme zapínat troubu a veliká kuchařská challenge pro mě byly nepečené dorty. Tak jsem se na jeden vrhla. Posuďte sami.

Číst více

Pink bowl - domácí zmrzlina

  Publikováno 26.05.2017   |  ReceptyO tom, že mnoho lidí má zmrzlinu jako hřích jsem už slyšela dost. "Nééé, zmrzlinu ne, blíží se léto!", jenže v zimě si ji nedáme. Mám tu ale recept pro milovníky, kteří si zmrzliny odpírají a je jednoduchý! Dej si ji třeba rovnou ke snídani!

Číst více

KEMP? "ZA PADE"

  Publikováno 17.05.2017   |  Nikola radí/zkoušíBoží dar zajistil v čele s Blankou boží víkend!!! Kdo neběžel s Blankou, nezažil sílu běžeckého kroku. Loni mi na tréninku Mišo vyprávěl o úžasných běžeckých kempech, kterých se s Pájou účastnil, ale já se vzhledem k nabitému termínu vždy míjela s termíny. V srpnu na kajacích poznávám Blanku, která kempy vede a stávám se členem XTR teamu. Můj úkol byl jasný - kompenzace a silový trénink pro běžce a k tomu strečink a péče o tělo po doběhu.

Číst více« Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 15 19 Další »