Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Jáhlový rebarborový koláč

  Publikováno 05.05.2017   |  ReceptyNení obchod, kde by teď nepraskaly pulty pod kily rebarbory. A já si vždy vzpomenu na tu vůni z babiččiny kuchyně, kde jsme se jako děti těšily, až nás lehce po kousnutí zaštípe nádechem kyselosti. V neděli jsem pekla svou první po vzoru babičky, jen ve zdravé verzi... Posuďte sami.

Číst více

Muffinový svět z rýže

  Publikováno 27.04.2017   |  ReceptyVeřer jsme skoro ulehali, ale myšlenkama nás pořád honila mlsná. "Upeču nám muffiny na ráno, jaké by sis dal?". Místo odpovědi přišla jen zdvižená ramena. Tak jsem se vrhla hned na 3 druhy. Jaký byl nejlepší?

Číst více

Ořechovky

  Publikováno 02.04.2017   |  ReceptyDoma milujeme sušenky a o to víc, když je neděle, po obědě a doma nic, do čeho se zakousnout. Touhle rychlovkou nikdy nepohrdneme.

Číst více

Rýžový chléb s chia

  Publikováno 30.03.2017   |  ReceptyO tom, že pečení je u nás doma radost už nikdo nepochybuje, ale o víkendu jsem Honzovi vyprávěla o sladkém rýžovém chlebu. Nemohl se dočkat pondělního rána, až ho bude moct ochutnat. A myslím, že se nám opravdu povedl.

Číst více

Malinový cheescake

  Publikováno 13.03.2017   |  ReceptyNa víkend jsem se chtěla vytasit s něčím unikátním a v krámě to vonělo po sýru. "Z toho toho moc neupeču", kroutila jsem hlavou. Za chvíli už se hřál v troubě!

Číst více

Malinový mugcake

  Publikováno 04.03.2017   |  ReceptyMaliny v kombinaci s čokoládou jsou u nás doma v posledních dnech tím největším dráždidlem v naší kuchyni. Míchám je snad do všeho a tak se bez nich neobešla ani snídaně.

Číst více

Malinové pokušení s pořádnou dávkou čokolády

  Publikováno 04.03.2017   |  ReceptyMlsání bez hříchů. Slovní obrat, který jako by nedával smysl. Co se ale stane když smícháš ty správné suroviny?

Číst více

Tvarohové bábovky nejsou pro uplakánky

  Publikováno 04.03.2017   |  ReceptyNedávno jsem okusila tu nejlepší bábovku na světě, ale nezdravé vždy chutná nejlépe. Proč nezkusit vyměnit pár ingrediencí?!

Číst více

Jablečné pokušení

  Publikováno 02.03.2017   |  ReceptyJablka, skořice, ořechy a med. Proč si nepřipomenout vůni Vánoc i během roku. V posledních dnech jako by venku přituhlo a na okna nám maluje děda mráz, ale Vánoce jsou už v nenávratnu pryč. Připomeň si je lehkým závanem neodolatelné vůně!

Číst více

Když cesta je cíl

  Publikováno 26.02.2017   |  Nikola radí/zkoušíI když to v posledních dnech moc nevypadá, rozhodla jsem se pro letošek zatím pověsit závodní kecky na hřebík a pomoc lidem v okolí. Všechno začalo už 3 denním utrpením na dovolené na Bali, kde jsem po výstupu na sopku nebyla schopná chodit a pak možností přihlásit se k doc. Kolářovi na 1,5 roční program zaměřený na vývojovou kyneziologii. Operace kolene jako by se jen nabízela a já poprvé po 3 ročním odkládání řekla "Ano", skalpelu. Jen jsem asi nečekala, že před nástupem si stihnu zrasit i rameno.

Číst více« Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 14 18 Další »