Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


MOST, jako návrat do dětsví

  Publikováno 20.11.2015   |  Nikola radí/zkoušíMost, král cviků, ale i cvik z dětství, který jsme zvládali všichni. Kde jsou ty časy?

Číst více

SPORTUJU ZA CUKROVÍ

  Publikováno 02.11.2015   |  Nikola radí/zkouší


Most, král cviků, ale i cvik z dětství, který jsme zvládali všichni. Kde jsou ty časy? Není totak dlouho, kdy jsem si pročítala články, které se věnovaly různým cvikům, kde byl zmíněn i most. Cvik, který v dětství dával každý z nás. Vlivem vývoje, růstu a především i sedavějšímu způsobu života se ale najednou stává challenge. Vrtalo mi to hlavou až do večerní hodiny, kdy na mě čekala skupina klientů, kteří nevěděli, co je čeká. Ano, padlo testování. Na konci hodiny, která je vždy věnováná mobilitě padl i most. Spíš pokus o most. V článku nelhali. A tak postupem času zjišťuji, že z mých 30 otestovaných jedinců pouze 6 dalo super most a u zbytku se našla řadá problému, ať už špatná mobilita v ramenou, slabá ramena, u některých dokonce zaznamenány i zkracené flexory v oblasti kyčlí. Se strachem v očích se půlka hroutí na zem. "Na všem se dá pracovat." A tak máme na tréninku novou výzvu - návrat do dětství - pokořit most. Mobilita se řadí k mým doplňkovým aktivitách, a ikdyž jsem v posilovně občas za exota, nestydím se za to, že občas vypadám jako když lížu zeď nebo se snažím obmotat si tělo nohama. Všechno nás rozvíjí a posouvá dál!

Číst více

Sezona 2015 - běž a nezastav!

  Publikováno 13.10.2015   |  ZávodySezona 2015 pro mě tento víkend skončila. Byla doslova nabitá k prasknutí a mohu říct, že málokterý víkend byl volný nebo oddechový. Když jsem se loni rozhodla rozběhnout, nenapadlo mě, kolik kilometrů letos naběhám v závodním tempu.

Číst více

BEAST na bodu mrazu. Extrém vyhnal všechny na vrchol

  Publikováno 12.10.2015   |  ZávodySpartan race byl mým každodením rituálem několik let, ale na trifectu jsem si nikdy nesáhla. Ikdyž mi doma visí nespočet medailí z různých koutů světa, v jednom roce se nikdy nesešly 3 různě barevné krásky.

Číst více

Běžím co můžu a pomůžu když můžu.

  Publikováno 21.09.2015   |  ZávodySport je pro mě něco, jako celoživotní vášeň, ikdyž občas nastaly chvíle, kdy to nešlo nebo jsem nemohla. O to víc jsem si vážila chvíle, kdy přišla možnost začít pomáhat těm, kteří to potřebují. Tím vznikla Noc na pomoc. Ojedinělý charitativní projekt, který pomáhá vždy jednomu předem vybranému dítěti.

Číst více

POVOLÁVACÍ ROZKAZ - ARMY RUN

  Publikováno 23.08.2015   |  Nikola radí/zkoušíTímhle ARMY RUN nekončí, ale začíná. Je tomu skoro rok, kdy mi přišel povolávací rozkaz od ARMY RUNu. Zněl jasně - produkce!

Číst více

Nikita se porvala s lanem

  Publikováno 30.07.2015   |  Nikita běží o životO tom, že lano bývá zkázou a hrozbou většiny závodníků se nemusíme dlouze rozepisovat.... Jak ale Nikita a lano?

Číst více

Sněžka, nohy ztěžka

  Publikováno 26.07.2015   |  ZávodyKdyž jsem před 3lety stoupala na jednu z nejvyšších sopek Filipín a ptala se místňáků na správný směr, kroutila jsem hlavou nad nevědomostmi o Pinatubo.

Číst více

Nikita běží o život a jak to běží dál

  Publikováno 21.07.2015   |  Nikita běží o životVe třetím díle pokračujeme v našem 8týdenním programu, ale lehce i odhalujeme zákulisí jídelničku. Každé úterý Tě na našem FB Nikita běží o život bude čekat nějaká specialita, které Nikitě připravuji.

Číst více

Spartan race Donovaly SUPER (vedro)

  Publikováno 20.07.2015   |  ZávodySpartan race v Donovalech stálo opravdu za to. Vše začalo už ráno, když jsme otevřeli okno a průvan nepřišel.

Číst více« Předchozí 1 6 10 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »