Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Pink bowl - domácí zmrzlina

  Publikováno 26.05.2017   |  ReceptyO tom, že mnoho lidí má zmrzlinu jako hřích jsem už slyšela dost. "Nééé, zmrzlinu ne, blíží se léto!", jenže v zimě si ji nedáme. Mám tu ale recept pro milovníky, kteří si zmrzliny odpírají a je jednoduchý! Dej si ji třeba rovnou ke snídani!

Číst více

KEMP? "ZA PADE"

  Publikováno 17.05.2017   |  Nikola radí/zkoušíBoží dar zajistil v čele s Blankou boží víkend!!! Kdo neběžel s Blankou, nezažil sílu běžeckého kroku. Loni mi na tréninku Mišo vyprávěl o úžasných běžeckých kempech, kterých se s Pájou účastnil, ale já se vzhledem k nabitému termínu vždy míjela s termíny. V srpnu na kajacích poznávám Blanku, která kempy vede a stávám se členem XTR teamu. Můj úkol byl jasný - kompenzace a silový trénink pro běžce a k tomu strečink a péče o tělo po doběhu.

Číst více

Východočeská dupárna o 20ti kouscích

  Publikováno 10.05.2017   |  Nikola radí/zkoušíNedávno přišla na trénink Martina, vášnivá milovnice kol, která se rozhodla okusit i něco jiného - kruhové tréninky. S klienty si hodně povídám a tak Martina přichází se svou výzvou pro letiošek VKVC - bike. Nebyla bych to já, když bych hned neposkočila: “To jedu taky!”.

Číst více

Špaldová dvoubarevná bábovka

  Publikováno 06.05.2017   |  ReceptyBábovky nejsou pro uplakánky a my jsme o víkendu nechtěli brečet. Proto jsem večer po cvičáku vytasila formu a šlo se na to! Honzův tatínek dělá výstavní kusy a tak si Jan doma nedopustil, "Vyhlašuješ taťkovi souboj?".

Číst více

Jáhlový rebarborový koláč

  Publikováno 05.05.2017   |  ReceptyNení obchod, kde by teď nepraskaly pulty pod kily rebarbory. A já si vždy vzpomenu na tu vůni z babiččiny kuchyně, kde jsme se jako děti těšily, až nás lehce po kousnutí zaštípe nádechem kyselosti. V neděli jsem pekla svou první po vzoru babičky, jen ve zdravé verzi... Posuďte sami.

Číst více

Muffinový svět z rýže

  Publikováno 27.04.2017   |  ReceptyVeřer jsme skoro ulehali, ale myšlenkama nás pořád honila mlsná. "Upeču nám muffiny na ráno, jaké by sis dal?". Místo odpovědi přišla jen zdvižená ramena. Tak jsem se vrhla hned na 3 druhy. Jaký byl nejlepší?

Číst více

Ořechovky

  Publikováno 02.04.2017   |  ReceptyDoma milujeme sušenky a o to víc, když je neděle, po obědě a doma nic, do čeho se zakousnout. Touhle rychlovkou nikdy nepohrdneme.

Číst více

Rýžový chléb s chia

  Publikováno 30.03.2017   |  ReceptyO tom, že pečení je u nás doma radost už nikdo nepochybuje, ale o víkendu jsem Honzovi vyprávěla o sladkém rýžovém chlebu. Nemohl se dočkat pondělního rána, až ho bude moct ochutnat. A myslím, že se nám opravdu povedl.

Číst více

Malinový cheescake

  Publikováno 13.03.2017   |  ReceptyNa víkend jsem se chtěla vytasit s něčím unikátním a v krámě to vonělo po sýru. "Z toho toho moc neupeču", kroutila jsem hlavou. Za chvíli už se hřál v troubě!

Číst více

Malinový mugcake

  Publikováno 04.03.2017   |  ReceptyMaliny v kombinaci s čokoládou jsou u nás doma v posledních dnech tím největším dráždidlem v naší kuchyni. Míchám je snad do všeho a tak se bez nich neobešla ani snídaně.

Číst více« Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 15 20 Další »