Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Lechtání STOP

  Publikováno 28.03.2019   |  Matka v běhuPamatujete si na doby dětství, jak vás někdo lechtal? Já si pamatuju, jak jsme při hraní na nakupování na konci lechtali Jitku, která u toho vždycky neskutečně pištěla a potom plakala. Nikdo jsme nechápali proč pláče, vždyť se celou dobu smála?!

Číst více

Pokračování s příkrmy - ovoce, křupky, kaše

  Publikováno 23.03.2019   |  Matka v běhuNež jsem se dostala k napsání pokračování s příkrmy, stala se z Emči labužnice. Ale o tom víc zkušeností jsme nasbírali.

Číst více

Vývoj miminek a bič dnešních maminek

  Publikováno 05.03.2019   |  Matka v běhuV poslední době vidím čím dál víc maminek kolem sebe, jak jsou nešťastné z toho, že Anička už se otáčí, ale jejich Eliška ještě ne. Davídek dokonce už leze, a to jsou od sebe jen 3 týdny! Co je tedy správně? Jak je to s tabulkami?!

Číst více

Bugáč vs. Thule

  Publikováno 18.02.2019   |  Matka v běhuPřišlo i nespočet dotazů na kočárky, které máme a proč máme dva. Snad tento článek zodpoví všechny odpovědi a pokud ne, průběžně ho ráda zaktualizuji.

Číst více

Strava dětí cca od 4 let a sport

  Publikováno 11.02.2019   |  Matka v běhuLucku už znáte, měla jsem tu možnost vyzpovídat ji ohledně těch nejmenších dětí a stravy, ale jak je to s většími dětmi od 4 let a výše, jaké jsou vhodné svačiny a jak kombinovat stravu a první sport? Co by v dětské stravě nemělo chybět?!

Číst více

Velké odhalení těhotenských čajů

  Publikováno 29.01.2019   |  Matka v běhuDlouho jsem váhala, zda článek zveřejnit nebo ne, protože kolem kojeni a všeho je asi tak miliontřistapadesáttisic otazniků… Ale po posledních týdnech zkušennosti s přikrmy a tim, co se dává dětem jsem došla k závěru, že jeden článek na čaje už mi web nezboří.

Číst více

Jak zavést zeleninové příkrmy

  Publikováno 22.01.2019   |  Matka v běhuNa začátku to byl doslova blázinec a skončilo to hned na úvod alergickou reakcí. Asi mě prostě chtěla utvrdit, že to dělám správně a opravdu reaguje :) Teď už si jedem doslova na vlně zeleninky a dáváme to na pohodičku (teda na lžičku).

Číst více

Dětská pokožka a péče o ni

  Publikováno 21.01.2019   |  Matka v běhuNaše Ema miluje koupání, ale stejně tak i masáže. Když vidí, že v ruce držíme flakonek, který ji připomene krém nebo olej výská hned radostí. Po dlouhodobé spolupráci jsem vyzpovídala WELEDU ohledně pokožky dětí.

Číst více

Výživa kojenců a dětí do 1 roku

  Publikováno 17.01.2019   |  Matka v běhuVýživa dětí je poměrně ožehavé téma, o kterém se toho všude dočtete mnoho, ale ne vždy je právě mnoho informací výhra. Často pak slýchám maminky, jak bědují a neví si rady s tím, co doma připravit do mističky nebo na talíř, eventuelně jako skleničku s příkrmem v případě nouze koupit a na co si dát pozor. Proto tu pro vás mám ve spolupráci s Luckou Paulusovou pár článků o výživě dětí. A začneme pěkně od začátku, od nejmenších.

Číst více

První příkrmy a co se chystá

  Publikováno 10.01.2019   |  Matka v běhuTento týden byl takovým zlomem v životě Emy. A to doslova! Začaly první příkrmy a s nimy i první pohromy. Než jsem Emče do pusy dala první lžičku, poctivě jsem studovala. Bavilo mě to, stejně jako strava pro dospělé, ale…

Číst více« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 15 19 Další »