Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Vývoj miminek a bič dnešních maminek

  Publikováno 05.03.2019   |  Matka v běhuV poslední době vidím čím dál víc maminek kolem sebe, jak jsou nešťastné z toho, že Anička už se otáčí, ale jejich Eliška ještě ne. Davídek dokonce už leze, a to jsou od sebe jen 3 týdny! Co je tedy správně? Jak je to s tabulkami?!

Číst více

Bugáč vs. Thule

  Publikováno 18.02.2019   |  Matka v běhuPřišlo i nespočet dotazů na kočárky, které máme a proč máme dva. Snad tento článek zodpoví všechny odpovědi a pokud ne, průběžně ho ráda zaktualizuji.

Číst více

Strava dětí cca od 4 let a sport

  Publikováno 11.02.2019   |  Matka v běhuLucku už znáte, měla jsem tu možnost vyzpovídat ji ohledně těch nejmenších dětí a stravy, ale jak je to s většími dětmi od 4 let a výše, jaké jsou vhodné svačiny a jak kombinovat stravu a první sport? Co by v dětské stravě nemělo chybět?!

Číst více

Velké odhalení těhotenských čajů

  Publikováno 29.01.2019   |  Matka v běhuDlouho jsem váhala, zda článek zveřejnit nebo ne, protože kolem kojeni a všeho je asi tak miliontřistapadesáttisic otazniků… Ale po posledních týdnech zkušennosti s přikrmy a tim, co se dává dětem jsem došla k závěru, že jeden článek na čaje už mi web nezboří.

Číst více

Jak zavést zeleninové příkrmy

  Publikováno 22.01.2019   |  Matka v běhuNa začátku to byl doslova blázinec a skončilo to hned na úvod alergickou reakcí. Asi mě prostě chtěla utvrdit, že to dělám správně a opravdu reaguje :) Teď už si jedem doslova na vlně zeleninky a dáváme to na pohodičku (teda na lžičku).

Číst více

Dětská pokožka a péče o ni

  Publikováno 21.01.2019   |  Matka v běhuNaše Ema miluje koupání, ale stejně tak i masáže. Když vidí, že v ruce držíme flakonek, který ji připomene krém nebo olej výská hned radostí. Po dlouhodobé spolupráci jsem vyzpovídala WELEDU ohledně pokožky dětí.

Číst více

Výživa kojenců a dětí do 1 roku

  Publikováno 17.01.2019   |  Matka v běhuVýživa dětí je poměrně ožehavé téma, o kterém se toho všude dočtete mnoho, ale ne vždy je právě mnoho informací výhra. Často pak slýchám maminky, jak bědují a neví si rady s tím, co doma připravit do mističky nebo na talíř, eventuelně jako skleničku s příkrmem v případě nouze koupit a na co si dát pozor. Proto tu pro vás mám ve spolupráci s Luckou Paulusovou pár článků o výživě dětí. A začneme pěkně od začátku, od nejmenších.

Číst více

První příkrmy a co se chystá

  Publikováno 10.01.2019   |  Matka v běhuTento týden byl takovým zlomem v životě Emy. A to doslova! Začaly první příkrmy a s nimy i první pohromy. Než jsem Emče do pusy dala první lžičku, poctivě jsem studovala. Bavilo mě to, stejně jako strava pro dospělé, ale…

Číst více

Proč by měla být ořechová másla součástí našeho dne

  Publikováno 07.01.2019   |  Nikola radí/zkoušíS ořechovými másl se v obchodech roztrhl pytel, ale jsou všechna ok a jak se v nich vyznat? Kámoš Vilda (věřím ve fitness) je snad největším milovníkem, jakého jsem kdy poznala… A tak spojil svou lásku k ořechovým máslům se svou ženou a vznikl LUCKY ALVIN. A proč jíst ořechová másla?

Číst více

První Vánoce s miminkem

  Publikováno 19.12.2018   |  Matka v běhuMožná byste čekali spíš report, jaké jsme měli první Vánoce s Emou, ale mám tu pár tipů, jak si užít ty první.

Číst více« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 15 19 Další »