Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Dětská pokožka a péče o ni

  Publikováno 21.01.2019   |  Matka v běhu



Naše Ema miluje koupání, ale stejně tak i masáže. Když vidí, že v ruce držíme flakonek, který ji připomene krém nebo olej výská hned radostí. Po dlouhodobé spolupráci jsem vyzpovídala WELEDU ohledně pokožky dětí.

Číst více

Výživa kojenců a dětí do 1 roku

  Publikováno 17.01.2019   |  Matka v běhu



Výživa dětí je poměrně ožehavé téma, o kterém se toho všude dočtete mnoho, ale ne vždy je právě mnoho informací výhra. Často pak slýchám maminky, jak bědují a neví si rady s tím, co doma připravit do mističky nebo na talíř, eventuelně jako skleničku s příkrmem v případě nouze koupit a na co si dát pozor. Proto tu pro vás mám ve spolupráci s Luckou Paulusovou pár článků o výživě dětí. A začneme pěkně od začátku, od nejmenších.

Číst více

První příkrmy a co se chystá

  Publikováno 10.01.2019   |  Matka v běhu



Tento týden byl takovým zlomem v životě Emy. A to doslova! Začaly první příkrmy a s nimy i první pohromy. Než jsem Emče do pusy dala první lžičku, poctivě jsem studovala. Bavilo mě to, stejně jako strava pro dospělé, ale…

Číst více

Proč by měla být ořechová másla součástí našeho dne

  Publikováno 07.01.2019   |  Nikola radí/zkouší



S ořechovými másl se v obchodech roztrhl pytel, ale jsou všechna ok a jak se v nich vyznat? Kámoš Vilda (věřím ve fitness) je snad největším milovníkem, jakého jsem kdy poznala… A tak spojil svou lásku k ořechovým máslům se svou ženou a vznikl LUCKY ALVIN. A proč jíst ořechová másla?

Číst více

První Vánoce s miminkem

  Publikováno 19.12.2018   |  Matka v běhu



Možná byste čekali spíš report, jaké jsme měli první Vánoce s Emou, ale mám tu pár tipů, jak si užít ty první.

Číst více

Vojta náš nový kamarád

  Publikováno 09.12.2018   |  Matka v běhu



Po včerejším postu na instagramu, mi chodí hodně zpráv, jestli doma cvičíme vojtovku. Ano, a i když mi píše hodně maminek o utrpení, napíšu vám k tomu pár řádků.

Číst více

Saunovánív těhotenství a po porodu

  Publikováno 29.11.2018   |  Matka v běhu



Venku přituhlu a mráz se nám umí šeredně dostat pod kůži. A mně se pořád honí myšlenka, jestli jako kojící mohu do sauny. Proto jsem se obrátila na expertku přes saunování Danielu Horákovou, se kterou jsem se seznámila na jedné z autogramiád.

Číst více

Sport a kojeni

  Publikováno 22.11.2018   |  Matka v běhu



Než jsem se poprvé rozběhla, slyšela jsem z různých stran mnoho názorů a negativních zkušeností okolo kojení a sportu. Jak je to tedy s kojením a se sportem? Jde to skloubit dohromady?!

Číst více

První výběh jako máma

  Publikováno 04.11.2018   |  Matka v běhu



Už se mi klepaly i kecky v kumbálu, jak moc jsem se těšila na to, jak poprvé zase vyběhnu. Své poslední kilometry jsem si střihla někdy na přelomu 6. a 7. měsíce, plus pauza po císaři, z toho udělala pěkný absťák. Na žádné poskoky, natož běh, jsem se dlouho necítila. Ale najednou to přišlo samo!

Číst více

2. trénink v zápětí

  Publikováno 27.10.2018   |  Matka v běhu



Po druhé jsem do toho šla trošku víc po hlavě a zaměřila jsem se hlavně na nohy, zadek a mávací svaly (tricepsy). Pozor dávám pořád na diastázu a břicho s jizvou. Nezapomínej, že vše je velice individuální a pokud by byl cvik nepříjemný a nebo dokonce bolel, přestaň.

Číst více



« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 15 19 Další »