Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Polohovací a rostoucí stůl Lifitor

  Publikováno 13.04.2022   |  Nikola radí/zkoušíPoslední půlrok jsme se poměrně intenzivně zabývali dětským stolem. Viděla jsem jich nespočet a pokaždé mi vadilo, že je to radost na chvíli. Protože buď na něj byla Emička za chvíli veliká a nebo malá, nebo byl s nějakým motivem například Elzy u které nevím, zda bude ještě za rok v kurzu. Díky přednáškám a školením ergonomie, které dělám, kladu důraz na správné sezení u dítěte už od malička. A když přišla nabídka na testování dětského polohovacího stolu LIFTOR, neváhala jsem ani na chviličku.

Číst více

Nový rok, nové cíle

  Publikováno 03.01.2021   |  Nikola radí/zkoušíK novému roku se váže mnoho předsevzetí a cílů. Jak ale svých cílů dosáhnout a nesejít z cesty? Stačí jednoduše odhodlání? Nebo je potřeba plán a parťák po ruce, kdyby přišlo na černé myšlenky? Na to vše a mnohem víc jsem se optala PhDr. Michaely Schejbalové a společně jsem vytvořily pár tipů, jak si udržet motivaci klidně na celý život.

Číst více

ŽIJ NAPLNO, ŽIJ S NÁMI LIVE

  Publikováno 06.11.2020   |  LivestreamLivestreamy plné zajímavosti, otázek a odpovědí, z oblasti sportu a zrdavého životního stylu. Není zde otázka, která by zůstala nevyřčena.

Číst více

Ema dostala Antonii Emmu

  Publikováno 14.08.2020   |  Matka v běhuNedávno jsme měli tu možnost pořídit konstrukci pro děti, ale i dospělé, Antonii Emmu. Jaká je, co vše se s ní dá dělat a sklidila opravdu takový úspěch?

Číst více

Odrážedla level 2.

  Publikováno 06.05.2020   |  Matka v běhuMinule jsem se koukali na odrážedla a vozítka pro nejmenší. Dneska se číhneme po prvních opravdových odrážedlech větších dětí, odrážedlech na 2 kolech.

Číst více

Corona vir nás zavřel doma a sebral nám plínky

  Publikováno 28.04.2020   |  Matka v běhuCorona vir nás zavřel doma a sebral nám plínky. Na všem se dají najít pozitiva. A jak jsme na to šli?

Číst více

Dětská odrážedla - nejmenší děti

  Publikováno 27.04.2020   |  Matka v běhuS příchodem jara a teplých dní láká rodiče aktivnější vyžití pro děti a často sahají po odrážedle (maminky doufají v rychlejší přemisťování, někdy jen opravdu doufají). Jak ale vybrat správné odrážedlo a jaký je na ně názor fyzioterapeutů?! V tomto článku se podíváme na odrážedla pro nejmenší.

Číst více

Domácí granola

  Publikováno 08.03.2020   |  ReceptyGranola, rychle, jednoduše a chutně.

Číst více

Brumík, co tě chytí

  Publikováno 02.02.2020   |  Recepty pro malé hrdinyBrumík patří složením mezi nejhorší a zárověň nejoblíbenější sladkost. Ale nemusí tomu tak být!

Číst více

Mateřská je víc než dovolená

  Publikováno 23.01.2020   |  Matka v běhuDovolená je od slova dovolovat si. A na mateřské si 3 roky dovolujete až až!

Číst více« Předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20 Další »