Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Proč by měla být ořechová másla součástí našeho dne

  Publikováno 07.01.2019   |  Nikola radí/zkoušíS ořechovými másl se v obchodech roztrhl pytel, ale jsou všechna ok a jak se v nich vyznat? Kámoš Vilda (věřím ve fitness) je snad největším milovníkem, jakého jsem kdy poznala… A tak spojil svou lásku k ořechovým máslům se svou ženou a vznikl LUCKY ALVIN. A proč jíst ořechová másla?

Číst více

První Vánoce s miminkem

  Publikováno 19.12.2018   |  Matka v běhuMožná byste čekali spíš report, jaké jsme měli první Vánoce s Emou, ale mám tu pár tipů, jak si užít ty první.

Číst více

Vojta náš nový kamarád

  Publikováno 09.12.2018   |  Matka v běhuPo včerejším postu na instagramu, mi chodí hodně zpráv, jestli doma cvičíme vojtovku. Ano, a i když mi píše hodně maminek o utrpení, napíšu vám k tomu pár řádků.

Číst více

Saunovánív těhotenství a po porodu

  Publikováno 29.11.2018   |  Matka v běhuVenku přituhlu a mráz se nám umí šeredně dostat pod kůži. A mně se pořád honí myšlenka, jestli jako kojící mohu do sauny. Proto jsem se obrátila na expertku přes saunování Danielu Horákovou, se kterou jsem se seznámila na jedné z autogramiád.

Číst více

Sport a kojeni

  Publikováno 22.11.2018   |  Matka v běhuNež jsem se poprvé rozběhla, slyšela jsem z různých stran mnoho názorů a negativních zkušeností okolo kojení a sportu. Jak je to tedy s kojením a se sportem? Jde to skloubit dohromady?!

Číst více

První výběh jako máma

  Publikováno 04.11.2018   |  Matka v běhuUž se mi klepaly i kecky v kumbálu, jak moc jsem se těšila na to, jak poprvé zase vyběhnu. Své poslední kilometry jsem si střihla někdy na přelomu 6. a 7. měsíce, plus pauza po císaři, z toho udělala pěkný absťák. Na žádné poskoky, natož běh, jsem se dlouho necítila. Ale najednou to přišlo samo!

Číst více

2. trénink v zápětí

  Publikováno 27.10.2018   |  Matka v běhuPo druhé jsem do toho šla trošku víc po hlavě a zaměřila jsem se hlavně na nohy, zadek a mávací svaly (tricepsy). Pozor dávám pořád na diastázu a břicho s jizvou. Nezapomínej, že vše je velice individuální a pokud by byl cvik nepříjemný a nebo dokonce bolel, přestaň.

Číst více

Město všech měst

  Publikováno 26.10.2018   |  Matka v běhuČasto mi chodí dotazy na tréninky v Praze, ve kterém fitku teď cvičím, kde jsou kruháče apod. Takže…

Číst více

Děti a jejich polohování

  Publikováno 22.10.2018   |  Matka v běhuNic není pro miminko krásnější jako náruč rodičů. U nás doma to bylo úhlavní téma, i když možná je někdy lepší nevědět. Už to jak miminko držíme a jak s ním manipulujeme ovlivňuje jeho vývoj.

Číst více

Kniha Postav si svou postavu

  Publikováno 11.10.2018   |  Nikola radí/zkoušíUž je to pár let, kdy jsem seděla ve školní lavici a po vzoru babičky si říkala, jaký by to bylo napsat knížku. Uplynulo hodně let a já v zahraničí viděla program, který mě zaujal a přišel mi fajn, jenže u nás jsem nic takového nenašla.

Číst více« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 10 15 19 Další »