Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Běžím co můžu a pomůžu když můžu.

  Publikováno 21.09.2015   |  ZávodySport je pro mě něco, jako celoživotní vášeň, ikdyž občas nastaly chvíle, kdy to nešlo nebo jsem nemohla. O to víc jsem si vážila chvíle, kdy přišla možnost začít pomáhat těm, kteří to potřebují. Tím vznikla Noc na pomoc. Ojedinělý charitativní projekt, který pomáhá vždy jednomu předem vybranému dítěti.

Číst více

POVOLÁVACÍ ROZKAZ - ARMY RUN

  Publikováno 23.08.2015   |  Nikola radí/zkoušíTímhle ARMY RUN nekončí, ale začíná. Je tomu skoro rok, kdy mi přišel povolávací rozkaz od ARMY RUNu. Zněl jasně - produkce!

Číst více

Nikita se porvala s lanem

  Publikováno 30.07.2015   |  Nikita běží o životO tom, že lano bývá zkázou a hrozbou většiny závodníků se nemusíme dlouze rozepisovat.... Jak ale Nikita a lano?

Číst více

Sněžka, nohy ztěžka

  Publikováno 26.07.2015   |  ZávodyKdyž jsem před 3lety stoupala na jednu z nejvyšších sopek Filipín a ptala se místňáků na správný směr, kroutila jsem hlavou nad nevědomostmi o Pinatubo.

Číst více

Nikita běží o život a jak to běží dál

  Publikováno 21.07.2015   |  Nikita běží o životVe třetím díle pokračujeme v našem 8týdenním programu, ale lehce i odhalujeme zákulisí jídelničku. Každé úterý Tě na našem FB Nikita běží o život bude čekat nějaká specialita, které Nikitě připravuji.

Číst více

Spartan race Donovaly SUPER (vedro)

  Publikováno 20.07.2015   |  ZávodySpartan race v Donovalech stálo opravdu za to. Vše začalo už ráno, když jsme otevřeli okno a průvan nepřišel.

Číst více

Nikita běží o život a jak to vzniklo?

  Publikováno 17.07.2015   |  Nikita běží o životKdyž jsme se s Nikitou před 3 lety potkaly na mém víkendovém kempu, nenapadlo nás, že jednou společně budeme motivovat lidi na extrémní překážkové běhy, jako je například ARMY RUN.

Číst více

Trenér a motivace/demotivace

  Publikováno 11.07.2015   |  Nikola radí/zkoušíTo, proč jsme napsala tento článek není ani tak moc vlastní iniciativa, jako lidi, komentáře a zprávy.

Číst více

Půlmaraton České Budějovice

  Publikováno 07.06.2015   |  Cesta za snemPo Varech, které doslova sedly, se někdy člověk cítí nesmrtelný. Proto mi na první pohled nepřišlo vražedné startovat hned za 14dní v Českých Budějovicích.

Číst více

Půlmaraton Karlovy Vary

  Publikováno 24.05.2015   |  Cesta za snemTenkrát jsem si řekla, jak budu trénovat a zlepším to, ale opak byl pravdou. Začala sezóna a tak se sešly skoro každý týden nějaké závody (Nomen Run, Spartan race, Bahňák…) a už to jelo. Přišlo mi, že chodím běhat je pro “udržovačku”. Před 3 týdny jsem do tréninku konečně zařadila pořádné intervaly v kombinaci se schody. Trvá to sice chvíli, ale funguje. Vše se sešlo v pravou chvíli, když to Pája na tréninku hecla: “Vary běžíme pod 2 hodiny, potáhnu tě”. Musela jsem to jít vyzkoušet. Druhý den jsem si dala 15km a přišlo mi, že běžím první poctivou patnáctku ve své přípravě. Vešla jsem se do 1:25. Nový cíl byl na světě - 2:05 prostě musím dát, ikdybych se tam měla servat.

Číst více