Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Kniha Postav si svou postavu

  Publikováno 11.10.2018   |  Nikola radí/zkoušíUž je to pár let, kdy jsem seděla ve školní lavici a po vzoru babičky si říkala, jaký by to bylo napsat knížku. Uplynulo hodně let a já v zahraničí viděla program, který mě zaujal a přišel mi fajn, jenže u nás jsem nic takového nenašla.

Číst více

Poprvé trošku jinak

  Publikováno 03.10.2018   |  Matka v běhuPrvního cvičení jsem se trošku bála. Po slavném císaři jsem moc nevěděla, co mám čekat. Během procházek s maminkami jsem se setkávala s různými zkušenostmi a příběhy.

Číst více

Ghíčko, jako neznámá

  Publikováno 28.09.2018   |  Nikola radí/zkoušíSprávná strava jde ruku v ruce s pohybem. A ne vždy to co se zdravě tváří zdravé je. V knížce Postav si svou postavuvvěnuju velikou část tukům a vysvětluji, proč bychom je rozhodně neměli vynechávat v jídelníčku a že light strava je spíš na škodu.

Číst více

Nefalšované brownies

  Publikováno 24.09.2018   |  ReceptyRozmohl se u nás takový nešvar v podobě sladkostí. A tak šly fitness zdravé věci stranou a pro tentokrát zůstaly fazole neotevřené.

Číst více

Zatoč s bolestmi předloktí a zápěstí

  Publikováno 23.09.2018   |  Matka v běhuBolest zápěstí neboli “nemoc maminek” vychází ze stereotypu nošení miminka a mohou vygradovat až v zánět šlach. Tyto bolesti jsou jedny z nejčastějších obtíží právě maminek novorozenců.

Číst více

Chůze jako restart

  Publikováno 19.09.2018   |  Matka v běhuNepatřím mezi milovníky chůze a vždycky jsem radši vytáhla kolo a všude dojela. Na dovolených jsem nikdy nebyla vášnivý turista a nelámala rekordy. Bavily mě snad jen výstupy na nějakou horu. Ale, kočárek s novorozencem asi za kolo nepřivážu.

Číst více

Pečené jablko

  Publikováno 12.09.2018   |  ReceptyNa podzim je všude jablkem, kam se podíváš a tak je tam přeci nenecháme jen tak ležet... Pro mě jsou nejlepší na pekáči.

Číst více

Cviky v šestinedělí a do porodnice

  Publikováno 29.08.2018   |  Matka v běhuNa začátku je důležité si připustit a smířit se s tím, že těhotenství a porod nám mohou změnit postavu, ale…. nic se nedá překopat, jen to chce svůj čas a nikam se extrémně nehnat.

Číst více

Strava v šestinedělí

  Publikováno 15.08.2018   |  Matka v běhuKojení a strava na první pohled vypadají jako jeden velký oříšek a někdy to opravdu může zamávat s tím, co si můžete a nemůžete dát. Budu vycházet z předpokladů. že dítě nemá žádnou intoleranci na potraviny a tak vše do jídelníčku přikládáme postupně. Pozor si budeme dávat jen na prdíky :)

Číst více

Diastáza a pánevní dno 1. díl

  Publikováno 07.08.2018   |  Matka v běhuAsi každý by ode mě čekal, že hned jakmile porodím vlítnu zpátky do tenisek a budu ideálně s kočárkem nabíhat kilometry nebo rvát shyby někde na hrazdě. Jenže během mých slavných 9 měsíců došlo k uvědomění. S diastázou jsem se setkávala hodně u svých klientů a překvapovalo mě, že ji vidím u čím dál mladších aktivních sportovců. Vždycky jsem ji měla spojenou hlavně s těhotenstvím a maminkami.

Číst více« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 11 15 20 Další »