Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


BEAST na bodu mrazu. Extrém vyhnal všechny na vrchol

  Publikováno 12.10.2015   |  ZávodySpartan race byl mým každodením rituálem několik let, ale na trifectu jsem si nikdy nesáhla. Ikdyž mi doma visí nespočet medailí z různých koutů světa, v jednom roce se nikdy nesešly 3 různě barevné krásky.

Číst více

Běžím co můžu a pomůžu když můžu.

  Publikováno 21.09.2015   |  ZávodySport je pro mě něco, jako celoživotní vášeň, ikdyž občas nastaly chvíle, kdy to nešlo nebo jsem nemohla. O to víc jsem si vážila chvíle, kdy přišla možnost začít pomáhat těm, kteří to potřebují. Tím vznikla Noc na pomoc. Ojedinělý charitativní projekt, který pomáhá vždy jednomu předem vybranému dítěti.

Číst více

POVOLÁVACÍ ROZKAZ - ARMY RUN

  Publikováno 23.08.2015   |  Nikola radí/zkoušíTímhle ARMY RUN nekončí, ale začíná. Je tomu skoro rok, kdy mi přišel povolávací rozkaz od ARMY RUNu. Zněl jasně - produkce!

Číst více

Nikita se porvala s lanem

  Publikováno 30.07.2015   |  Nikita běží o životO tom, že lano bývá zkázou a hrozbou většiny závodníků se nemusíme dlouze rozepisovat.... Jak ale Nikita a lano?

Číst více

Sněžka, nohy ztěžka

  Publikováno 26.07.2015   |  ZávodyKdyž jsem před 3lety stoupala na jednu z nejvyšších sopek Filipín a ptala se místňáků na správný směr, kroutila jsem hlavou nad nevědomostmi o Pinatubo.

Číst více

Nikita běží o život a jak to běží dál

  Publikováno 21.07.2015   |  Nikita běží o životVe třetím díle pokračujeme v našem 8týdenním programu, ale lehce i odhalujeme zákulisí jídelničku. Každé úterý Tě na našem FB Nikita běží o život bude čekat nějaká specialita, které Nikitě připravuji.

Číst více

Spartan race Donovaly SUPER (vedro)

  Publikováno 20.07.2015   |  ZávodySpartan race v Donovalech stálo opravdu za to. Vše začalo už ráno, když jsme otevřeli okno a průvan nepřišel.

Číst více

Nikita běží o život a jak to vzniklo?

  Publikováno 17.07.2015   |  Nikita běží o životKdyž jsme se s Nikitou před 3 lety potkaly na mém víkendovém kempu, nenapadlo nás, že jednou společně budeme motivovat lidi na extrémní překážkové běhy, jako je například ARMY RUN.

Číst více

Trenér a motivace/demotivace

  Publikováno 11.07.2015   |  Nikola radí/zkoušíTo, proč jsme napsala tento článek není ani tak moc vlastní iniciativa, jako lidi, komentáře a zprávy.

Číst více

Půlmaraton České Budějovice

  Publikováno 07.06.2015   |  Cesta za snemPo Varech, které doslova sedly, se někdy člověk cítí nesmrtelný. Proto mi na první pohled nepřišlo vražedné startovat hned za 14dní v Českých Budějovicích.

Číst více« Předchozí 1 6 10 13 14 15 16 17 18 19 Další »