Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Nikita se porvala s lanem

  Publikováno 30.07.2015   |  Nikita běží o životO tom, že lano bývá zkázou a hrozbou většiny závodníků se nemusíme dlouze rozepisovat.... Jak ale Nikita a lano?

Číst více

Sněžka, nohy ztěžka

  Publikováno 26.07.2015   |  ZávodyKdyž jsem před 3lety stoupala na jednu z nejvyšších sopek Filipín a ptala se místňáků na správný směr, kroutila jsem hlavou nad nevědomostmi o Pinatubo.

Číst více

Nikita běží o život a jak to běží dál

  Publikováno 21.07.2015   |  Nikita běží o životVe třetím díle pokračujeme v našem 8týdenním programu, ale lehce i odhalujeme zákulisí jídelničku. Každé úterý Tě na našem FB Nikita běží o život bude čekat nějaká specialita, které Nikitě připravuji.

Číst více

Spartan race Donovaly SUPER (vedro)

  Publikováno 20.07.2015   |  ZávodySpartan race v Donovalech stálo opravdu za to. Vše začalo už ráno, když jsme otevřeli okno a průvan nepřišel.

Číst více

Nikita běží o život a jak to vzniklo?

  Publikováno 17.07.2015   |  Nikita běží o životKdyž jsme se s Nikitou před 3 lety potkaly na mém víkendovém kempu, nenapadlo nás, že jednou společně budeme motivovat lidi na extrémní překážkové běhy, jako je například ARMY RUN.

Číst více

Trenér a motivace/demotivace

  Publikováno 11.07.2015   |  Nikola radí/zkoušíTo, proč jsme napsala tento článek není ani tak moc vlastní iniciativa, jako lidi, komentáře a zprávy.

Číst více

Půlmaraton České Budějovice

  Publikováno 07.06.2015   |  Cesta za snemPo Varech, které doslova sedly, se někdy člověk cítí nesmrtelný. Proto mi na první pohled nepřišlo vražedné startovat hned za 14dní v Českých Budějovicích.

Číst více

Půlmaraton Karlovy Vary

  Publikováno 24.05.2015   |  Cesta za snemTenkrát jsem si řekla, jak budu trénovat a zlepším to, ale opak byl pravdou. Začala sezóna a tak se sešly skoro každý týden nějaké závody (Nomen Run, Spartan race, Bahňák…) a už to jelo. Přišlo mi, že chodím běhat je pro “udržovačku”. Před 3 týdny jsem do tréninku konečně zařadila pořádné intervaly v kombinaci se schody. Trvá to sice chvíli, ale funguje. Vše se sešlo v pravou chvíli, když to Pája na tréninku hecla: “Vary běžíme pod 2 hodiny, potáhnu tě”. Musela jsem to jít vyzkoušet. Druhý den jsem si dala 15km a přišlo mi, že běžím první poctivou patnáctku ve své přípravě. Vešla jsem se do 1:25. Nový cíl byl na světě - 2:05 prostě musím dát, ikdybych se tam měla servat.

Číst více

Bahňák 2015

  Publikováno 17.05.2015   |  ZávodyLetošní 5. ročník Bahňáku byl pro mě mým prvním startem. A já si říkám proč jsem ho neokusila už dříve! Jako produkční řady závodů typu Spartan race, ARMY RUN a 360°Challenge jsem vždy měla v „den volna“ dny, kdy jsem se bahnu vyhýbala obloukem. Letos tomu je ale jinak. Jako když bych si potřebovala vynahradit a okusy ty ztracené chvíle, kdy všichni kolem mě běželi a já se radovala z jejich zážitků.

Číst více

Cesta za snem

  Publikováno 14.05.2015   |  Cesta za snemVše začalo nenápadně na Běhu pro světlušku, kteří si všichni přišli užít, ale já si doslova svítila na cestu. 5km jsme zvládli kupodivu v pohodě. To mě nastartovalo na další: Běh pro paraple, podle mě ten nejteplejší den v historii lidstva vůbec a do toho běh na 5km v pravé poledne! To mi přesně hrálo do karet. Zatímco se po finishy všichni radovali na Tomáše Kluse a plánovali We run Prague já se hecla. 10km prostě musím uběhnout! 28. června 2014 jsem tedy začala s přípravou na první desítku, kterou jsme zdolali pod hodinu. (pro mě tenkrát výkon, dnes se usmívám).

Číst více« Předchozí 1 6 10 13 14 15 16 17 18 19 Další »