Zpět na výpis článků

Nikita běží o život a jak to běží dál

Publikováno 21.07.2015  |  Nikita běží o život 

 

Publikováno dne .

Ve třetím díle pokračujeme v našem 8týdenním programu, ale lehce i odhalujeme zákulisí jídelničku. Každé úterý Tě na našem FB bude čekat nějaká specialita, které Nikitě připravuji.

Nikita má za sebou ručkování a teď maká na břiše a zadku. Měla docela rozhašené jídlo, tak jsme se do toho musely víc opřít, protože břicho není jen záležitostí tréninku.

Jedna chyba tě vrací zpět na začátek a to nechceš, nebo spíš na to není ča. Zcela jsme ze stravy vyházely pečivo, přidaly hrst ořechů denně a omezily ovoce. I když je léto, v ovoci je moc cukrů. Za rohlíky má super tresty - angličáky.Takže si moc  pečivem ani nevyzkakuje. Nikita se celkem dost brání jíst maso, takže tofu a soja jsou na denním režimu. Moc dobře si uvědomuje, že bez kvalitních bílkovin by se jí špatně regenerovalo. Maká jako pes a tak se ji snažím i odměňovat. Připravila jsem ji celkem už dvě dobroty, které ji v ledničce čekaly ráno ke snídani.

Minule si na tréninku stěžovala, že jí z běhů bolí nohy, do toho poctivě dřepuje a navíc k tomu má i výpady.. Vypilovali jsme techniku a mám z ní radost. Na břiše jsou vidět první změny!


Zde se můžeš mrknout na jeden z jejích jídelníčků:

Snídaně - dortová speciální odměna

Svačina - kousek melouna a hrst ořechů

Oběd - Tofu a celozrnné těstoviny

Svačina - cottage a cherry rajčata

Večeře - salát zeleninový


A zde máme třetí díl! Příště se mekneme na šplh!