Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Rekordy padaly jako trakaře!

  Publikováno 03.04.2016   |  Cesta za snem - MARATONPo roce opět na startu! Zatím, co loni 28.3.2015 padla má premiéra, letos odstartoval mou sezónu 2. duben! Pražský půlmaraton stál za to a padaly rekodry!

Číst více

Originální čelenky které nejenom, že drží, ale při výkonu doslova podrží!

  Publikováno 23.03.2016   |  Nikola radí/zkoušíKaždá z nás řeší, aby i při tréninku nebo závodě vypadala dobře (v lepší případě skvěle). Jenže culík ne vždy drží podle představ, vlasy jsou neposedné a vlají nám všude. Konečně se mi do ruky dostal zázrak v podobě čelenky BJEŽ!

Číst více

Jablečné pokušení bez hříchů

  Publikováno 14.03.2016   |  ReceptyŘešíme stravu, ale bez neřesti se neobejdeme... Co takhle jablečné pokušenní bez hříchů?!

Číst více

Joga pro běžce - pot a dřina

  Publikováno 12.03.2016   |  Cesta za snem - MARATONJóga není jen o Indech, kteří dokáží vcucnout břicho k páteři, překřížit nohy za hlavou a sednou si na dvacet let do jeskyně a meditovat, ale je to pomocník i pro nás sportovce!

Číst více

Muffiny Espresso s goji

  Publikováno 12.03.2016   |  ReceptyNení lepších startovačů než kafe! Espresso nejenom že nakopne tvůj den, ale GOJI dodá tu správnou dávku vitamínů (zde)!

Číst více

Jsme otroci jídla - Neera

  Publikováno 03.03.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž mě loni masérka Hanka v rámci regenerace navedla na jógu, poprvé jsem se setkala s nápisem Neera… Uuua, detox, nic pro mě, milovnici jídla. Do roka a do dne to držím taky!

Číst více

CO S SEBOU NA TRAŤ? MÉNĚ, JE VÍCE

  Publikováno 15.02.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž jsem začínala s během neustále jsem řešila kolik věcí s sebou potřebuji a kam je všechny dám. V rukou mi překáželi, v kapsách mi nadskakovaly, což tak nebylo nejpříjemnější… Ale pak jsem řešila i otázku čeho se můžu vzdát. Už jsme se podívali na jídlo a pitný režim (ZDE), na samotnou přípravu (ZDE), ale co s sebou?

Číst více

Ráno, kdy k tomu víc než hrálo

  Publikováno 08.02.2016   |  Cesta za snem - MARATONPo čtvrtečním tréninku s Michaelem Dobiášem si s sebou domu nesu kromě milionu pocitů a batohu únavy i pár úkolů. A protože nechci zahálet a všechno musím vyzkoušet hned, padlo rozhodnutí, dát si o víkendu půlmaraton.

Číst více

Alchymie půlmaratonu

  Publikováno 24.01.2016   |  Nikola radí/zkoušíMinule jsme se podívali na motivaci a základní výběhy. Ale i mě tenkrát sužovalo pomyšlení na hlad a žízeň. Nedojde mi energie? Kdy se mám naposledy najíst? Když budu hodně pít nebude se mi chtít na záchod? Nechci mít kvůli toice špatný čas!

Číst více

Půlmaraton Vám zajistí zbytek života v běhu

  Publikováno 20.01.2016   |  Nikola radí/zkoušíS běháním se v poslední době roztrhl pytel a tak se stalo, že i já, odpůrce tohoto sportu jsem podlehla a našla novou vášeň.... Za 2 roky, kdy běhám mi přišlo do cesty mnoho otazníků a informací, které jsem na začátku ani neměla. Možná to byla lenost načítat články a chyběla mi i jistá odbornost. Teď už vím, že bych asi byla někde úplně jinde.

Číst více« Předchozí 1 6 10 11 12 13 14 15 16 17 19 Další »