Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


UNIVERSALMANIE a Kryštof Vaněk

  Publikováno 30.10.2014   |  Nikola radí/zkoušíPro někoho běžecká sezóna skončila, my tu však máme ještě jeden. Závod, který prověří nejenom tu běžeckou stránku!

Číst více

SUPLEMENTY I.

  Publikováno 30.09.2014   |  Nikola radí/zkoušíKomu není z hůry dáno, tomu není pomoci. Stejně tak vás ani suplementy nezachrání před faldíky nebo nebo vám samy od sebe nevyčarují obří bicepsy! Mohou vám však část cesty usnadnit.

Číst více

CUKRY – zn. Povoleny!

  Publikováno 10.09.2014   |  Nikola radí/zkoušíNení cukr, jako cukr. Ano, řeč je o cukrech neboli taky sacharidech. Pozor, je dokonce vědecky dokázáno, že lidské tělo, ani mozek nejsou schopny bez sacharidů fungovat. Ne nadarmo jsou proto zdrojem energie a denně tvoří okolo 60% příjmu celkové energie. Mozek k tomu, aby začal správně pracovat potřebuje minimálně 50g sacharidů.

Číst více

Tuky jsou zlé! Nebo ne?

  Publikováno 26.08.2014   |  Nikola radí/zkoušíTuky jsou zlé. Na tuky se nesmíte ani podívat, natož o nich mluvit!

Číst více

Co všechno musím udělat, když ...

  Publikováno 14.08.2014   |  Nikola radí/zkoušíNeustále vás honí mlsná a vy si s chutí dopřejete jednu mléčnou milku, protože: všude píší, že existuje rovnice PŘÍJEM nižší než VÝDEJ, která zaručí, že dieta a stravní režim 100% fungují

Číst více

Matcha tea

  Publikováno 05.08.2014   |  ReceptyVšude na vás vyskakuje Matcha tea a vy se pořád ptáte, co je to? Čaj, který se konzumuje studený? Ano, je to tak. Dokud nevyzkoušíte, nezjistíte, že jde o více než o „čaj o páté". Jeho tradice je starší více jak 5000 let.

Číst více

OVOCNÝ PŘEHLED

  Publikováno 29.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíKdyž se řekne léto, tak se každému z nás vybaví sluníčko, výlety a pohoda u vody. V dnešní supermarketové době si už ani neuvědomíme, že dříve bylo léto i symbolem pro čerstvé ovoce. To, že má strava vliv na náš organismum je jasné každému, ale víte přesně jaký?

Číst více

REGENERACE

  Publikováno 23.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíRegenerace je proces, kdy dochází k nápravě poškozených tkání a vyrovnání homeostázy (stálost vnitřního prostředí) v těle. Bývá velice podceňovaná a málokdo si uvědomuje, že pouze zdravé a zregenerované tělo dosahuje výsledků a lepších výkonů.

Číst více

Mango

  Publikováno 07.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíMožná ho znáte pod názvem "ovoce pro vnitřní zdraví a vnější krásu" nebo také "ovoce bohů", svou chutí připomíná nektarinku nebo broskev. Věděli jste, že plod manga může vážit až 2kg a po banánech je druhé nejrozšířenější ovoce?

Číst více

Stres a jeho vliv za vysněným cílem

  Publikováno 19.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíNedaří se Vám dostat k vašemu vysněnému cíli, nikam se neposouváte, i když jídlo a trénink dodržujete na 100%? O Spánku jsme si pár řádků napsali minule, ale co stres?

Číst více« Předchozí 1 5 9 11 12 13 14 15 16 Další »