Zpět na výpis článků

Nikita se porvala s lanem

Publikováno 30.07.2015  |  Nikita běží o životPublikováno dne .

 O náročnosti lana není pochyb a tak je strašákem i pro Nikitu. Do natáčení pořadu Nikita běží o život nikdy nevyšplhala, ale teď se vše mění.

Na začátku jsme začaly posilovat paže, které měla oproti zbytku těla slabší a vyplatilo se... 26.6.2015 - Černá v Pošumaví, se zapsalo do deníčku Nikity, když poprvé vyšplhala až na samý vrchol. Byla to dlouhá cesta 5 metrů, ale dala to :)

Snaha však vzala za své a tak se neobešla ani bez zranění, který ji pak 14dní lehce indisponovala v trénincích, ale ten pocit byl k nepopsání. Vše však závisí nad tím, jak se se šplhem popere i v závodě, kde jí čeká daleko více překážek. Já doufám, že grif, který se naučila jí pomůže. Do teď šplhala jen rukama a nohy jí nepomáhaly, čímž se ochuzovala o velikou pomoct a zbytečně se vysilovala. Proto bylo na čase ukázat ji grif. "Je to jako když si šlapeš po nohách a mezi nima máš lano". Věta, která dokázala nemožné - dostat ji nahoru.

No ještě ji v tréninku potrápím, ať ji minou ty angličáky, které k smrti tak moc nesnáší. Příště jí čekají intervaly. Slíbila, že se na mě připraví, tak jsem zvědavá s čím příjde? Že by se speciálním tréninkem, kde si mákneme obě? 

 Celý díl je kde shlédnutí zde: https://www.stream.cz/nikita-bezi-o-zivot/10006601-zakladni-grif-na-splhani-a-dalsi-cviky-na-bricho-a-zadek