Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Mango

  Publikováno 07.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíMožná ho znáte pod názvem "ovoce pro vnitřní zdraví a vnější krásu" nebo také "ovoce bohů", svou chutí připomíná nektarinku nebo broskev. Věděli jste, že plod manga může vážit až 2kg a po banánech je druhé nejrozšířenější ovoce?

Číst více

Stres a jeho vliv za vysněným cílem

  Publikováno 19.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíNedaří se Vám dostat k vašemu vysněnému cíli, nikam se neposouváte, i když jídlo a trénink dodržujete na 100%? O Spánku jsme si pár řádků napsali minule, ale co stres?

Číst více

Kokosový olej

  Publikováno 17.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíKdyž se řekne kokos většinu z nás napadne palma a hned v závěsu Raffaelo, které to řekne za Vás. Dnes si ale povíme o trochu zdravějším využití kokosu. Řeč je o kokosovém oleji.

Číst více

BULGUR

  Publikováno 15.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíNa první pohled podobný kuskusu, ale málokdo ho zná. Na našich stolech se objevuje sporadicky, přestože je výživnější než rýže. Řeč je o bulguru - pšenice s lehkou příchutí ořechů.

Číst více

QUINOA (Merlík čilský)

  Publikováno 20.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíJednoletá bylina s krkolomným názvem? Merlík toho v sobě ukrývá mnohem více.

Číst více

MÁK

  Publikováno 13.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíJedna z první věcí co se nám vybaví při pomyšlení na mák jsou šišky s mákem nebo posyp na ovocné knedlíky. To moc nezní jako zdravá strava, tak co tu ten mák dělá?

Číst více

SKOŘICE

  Publikováno 06.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíSkořice má blahodárné účinky na náš organismus, víš jaké?

Číst více

Věděli jste, že... vol. 2 Spánek

  Publikováno 05.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíNedílnou součástí správného tréninku je i regenerace a odpočinek. Jeden z hlavních nástrojů regenerace je spánek. Mnoho lidí význam spánku podceňuje a nepřikládá mu správnou důležitost. Věděli jste, že spánek nám zabere až třetinu života a jeho nedostatek i přemíra škodi?

Číst více

TRIGGERPOINT THERAPY (rollování)

  Publikováno 01.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíVálečky a rollování spolu s míčky dosáhly v poslední době veliké obliby. Víme jak na to a jak je správně použít? K čemu vlastně rollujeme?

Číst více

GOJI (Kustovnice čínská)

  Publikováno 29.04.2014   |  Nikola radí/zkoušíPatří mezi klenoty čínské medicíny. Goji je velice významný a silný antioxidant. Svou chutí připomíná brusinky či hrozinky.

Číst více« Předchozí 1 5 10 14 15 16 17 18 Další »