Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


NoMen run

  Publikováno 14.05.2015   |  ZávodyMnoho z nás si dává na nový rok předsevzetí a cíle. Já si dávám cviky, které chci pokořit, naučit se a prostě umět, nebo něco, v čem překonám sama sebe.

Číst více

360 challenge má své vítěze!

  Publikováno 12.04.2015   |  Nikola radí/zkouší360 challenge​ je úspěšně za námi. Medaile visí na krku všech a pro mě je vítězem každý, kdo doběhl do cíle. Jsem si moc dobře vědoma náročností trasy a doslova jsme splnili: závod, který si hraje na všestrannost.

Číst více

Běžecký závod 360°Challenge

  Publikováno 11.03.2015   |  Závody360°challenge, běžecký závod, kde se hraje na všestrannost. Závodníci poběží centrem Prahy. Kromě morálního překonání sebe sama na ně po trati budou připravena 4 stanoviště ke zdolání.

Číst více

Nebráním se novinkám. Zkusila jsem FLOWIN! Znáte?

  Publikováno 27.01.2015   |  Nikola radí/zkoušíV pátek jsem nabrala trochu jiný směr, vyšla jsem si zkusit jiné cvičení. I ve svém věku mám co objevovat. Říká se, že ranní ptáče dál doskáče. Tentokrát ale v jiném stylu: Ranní ptáče, dál doklouže – FLOWIN.

Číst více

Slunce na talíři - BATÁTY

  Publikováno 19.01.2015   |  Nikola radí/zkouší


Brambory v jídelníčku mých klientů nikdo nenajde. Většinou se setkávám s údivem, možná i zděšením, když je škrtám mezi prvními potravinami, které půjdou z kola ven. Čím ale tradiční přílohu, kterou zná snad každý z nás nahradit?

Číst více

Nastartuj se v novém roce

  Publikováno 05.01.2015   |  Nikola radí/zkoušíČas Vánoc je konečně za námi a pro někoho to byl čas hříchů. Z každého stolu na nás číhaly samé nástrahy a neunikli jsme jim ani u návštěvy babiček, tet nebo bratranců. Když už se konečně dojedl salát, kapr a cukroví, přišly oslavy Nového roku a s nimi i pořádné dávky alkoholu a jiných neřestí.

Číst více

UNIVERSALMANIE a Kryštof Vaněk

  Publikováno 30.10.2014   |  Nikola radí/zkoušíPro někoho běžecká sezóna skončila, my tu však máme ještě jeden. Závod, který prověří nejenom tu běžeckou stránku!

Číst více

SUPLEMENTY I.

  Publikováno 30.09.2014   |  Nikola radí/zkoušíKomu není z hůry dáno, tomu není pomoci. Stejně tak vás ani suplementy nezachrání před faldíky nebo nebo vám samy od sebe nevyčarují obří bicepsy! Mohou vám však část cesty usnadnit.

Číst více

CUKRY – zn. Povoleny!

  Publikováno 10.09.2014   |  Nikola radí/zkoušíNení cukr, jako cukr. Ano, řeč je o cukrech neboli taky sacharidech. Pozor, je dokonce vědecky dokázáno, že lidské tělo, ani mozek nejsou schopny bez sacharidů fungovat. Ne nadarmo jsou proto zdrojem energie a denně tvoří okolo 60% příjmu celkové energie. Mozek k tomu, aby začal správně pracovat potřebuje minimálně 50g sacharidů.

Číst více

Tuky jsou zlé! Nebo ne?

  Publikováno 26.08.2014   |  Nikola radí/zkoušíTuky jsou zlé. Na tuky se nesmíte ani podívat, natož o nich mluvit!

Číst více« Předchozí 1 6 10 14 15 16 17 18 19 Další »