Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Co všechno musím udělat, když ...

  Publikováno 14.08.2014   |  Nikola radí/zkoušíNeustále vás honí mlsná a vy si s chutí dopřejete jednu mléčnou milku, protože: všude píší, že existuje rovnice PŘÍJEM nižší než VÝDEJ, která zaručí, že dieta a stravní režim 100% fungují

Číst více

Matcha tea

  Publikováno 05.08.2014   |  ReceptyVšude na vás vyskakuje Matcha tea a vy se pořád ptáte, co je to? Čaj, který se konzumuje studený? Ano, je to tak. Dokud nevyzkoušíte, nezjistíte, že jde o více než o „čaj o páté". Jeho tradice je starší více jak 5000 let.

Číst více

OVOCNÝ PŘEHLED

  Publikováno 29.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíKdyž se řekne léto, tak se každému z nás vybaví sluníčko, výlety a pohoda u vody. V dnešní supermarketové době si už ani neuvědomíme, že dříve bylo léto i symbolem pro čerstvé ovoce. To, že má strava vliv na náš organismum je jasné každému, ale víte přesně jaký?

Číst více

REGENERACE

  Publikováno 23.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíRegenerace je proces, kdy dochází k nápravě poškozených tkání a vyrovnání homeostázy (stálost vnitřního prostředí) v těle. Bývá velice podceňovaná a málokdo si uvědomuje, že pouze zdravé a zregenerované tělo dosahuje výsledků a lepších výkonů.

Číst více

Mango

  Publikováno 07.07.2014   |  Nikola radí/zkoušíMožná ho znáte pod názvem "ovoce pro vnitřní zdraví a vnější krásu" nebo také "ovoce bohů", svou chutí připomíná nektarinku nebo broskev. Věděli jste, že plod manga může vážit až 2kg a po banánech je druhé nejrozšířenější ovoce?

Číst více

Stres a jeho vliv za vysněným cílem

  Publikováno 19.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíNedaří se Vám dostat k vašemu vysněnému cíli, nikam se neposouváte, i když jídlo a trénink dodržujete na 100%? O Spánku jsme si pár řádků napsali minule, ale co stres?

Číst více

Kokosový olej

  Publikováno 17.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíKdyž se řekne kokos většinu z nás napadne palma a hned v závěsu Raffaelo, které to řekne za Vás. Dnes si ale povíme o trochu zdravějším využití kokosu. Řeč je o kokosovém oleji.

Číst více

BULGUR

  Publikováno 15.06.2014   |  Nikola radí/zkoušíNa první pohled podobný kuskusu, ale málokdo ho zná. Na našich stolech se objevuje sporadicky, přestože je výživnější než rýže. Řeč je o bulguru - pšenice s lehkou příchutí ořechů.

Číst více

QUINOA (Merlík čilský)

  Publikováno 20.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíJednoletá bylina s krkolomným názvem? Merlík toho v sobě ukrývá mnohem více.

Číst více

MÁK

  Publikováno 13.05.2014   |  Nikola radí/zkoušíJedna z první věcí co se nám vybaví při pomyšlení na mák jsou šišky s mákem nebo posyp na ovocné knedlíky. To moc nezní jako zdravá strava, tak co tu ten mák dělá?

Číst více« Předchozí 1 6 10 15 16 17 18 19 Další »