Zpět na výpis článků

Běžím co můžu a pomůžu když můžu.

Publikováno 21.09.2015  |  Závody 

Sport je pro mě něco, jako celoživotní vášeň, ikdyž občas nastaly chvíle, kdy to nešlo nebo jsem nemohla. O to víc jsem si vážila chvíle, kdy přišla možnost začít pomáhat těm, kteří to potřebují. Tím vznikla Noc na pomoc. Ojedinělý charitativní projekt, který pomáhá vždy jednomu předem vybranému dítěti.

Noc na pomoc jsme spojili společně se závodem 360°Challenge, kde je přes den část výkonů věnovaná vybranému dítěti. Závodníci na různých stanovištích zdolávají co nejvyšší počet opakování. Vše pak vygraduje na AFTER party v klubu Dejavu, kde je nabitý program s charitativním podtextem a celá částka pak putuje na např. ozdravný pobyt.

Letos na podzim jsme závodili pro Terku a i jí patří tato výzva! Vysportujme pro Terku co nejvíce bodů. Jak závodníci mohli vidět na podzim na 360°Challenge, které se účastnila  z pozice závodnice, jejím snem a cílem je začlenit se, po trampotách které ji život nastražil, zpět do života.

 

Stačí málo.

Stáhnout si aplikaci (http://www.pomahejpohybem.cz/#projects)  a sportovat pro Terku společně s námi. Nic Tě to nestojí, ale kromě endorfinů  Ti zaručiji i pocit štěstí z tréninku, který měl víc než smysl. Kolik myslíte, že nasportume bodů?

Moc ráda Tě zapojím i do naši skupiny. Pokud chceš sportovat s námi, stačí mi zaslat do zpávy email a zaloguji Tě do sdílené tabulky, kde spoječně budeme monitorovat, kolik bodů jsme pro Terku vysportovali.

 

Já už vybíhám co Ty? Zabojujme proti osudu společně!