Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Trenér a motivace/demotivace

  Publikováno 11.07.2015   |  Nikola radí/zkoušíTo, proč jsme napsala tento článek není ani tak moc vlastní iniciativa, jako lidi, komentáře a zprávy.

Číst více

Půlmaraton České Budějovice

  Publikováno 07.06.2015   |  Cesta za snemPo Varech, které doslova sedly, se někdy člověk cítí nesmrtelný. Proto mi na první pohled nepřišlo vražedné startovat hned za 14dní v Českých Budějovicích.

Číst více

Půlmaraton Karlovy Vary

  Publikováno 24.05.2015   |  Cesta za snemTenkrát jsem si řekla, jak budu trénovat a zlepším to, ale opak byl pravdou. Začala sezóna a tak se sešly skoro každý týden nějaké závody (Nomen Run, Spartan race, Bahňák…) a už to jelo. Přišlo mi, že chodím běhat je pro “udržovačku”. Před 3 týdny jsem do tréninku konečně zařadila pořádné intervaly v kombinaci se schody. Trvá to sice chvíli, ale funguje. Vše se sešlo v pravou chvíli, když to Pája na tréninku hecla: “Vary běžíme pod 2 hodiny, potáhnu tě”. Musela jsem to jít vyzkoušet. Druhý den jsem si dala 15km a přišlo mi, že běžím první poctivou patnáctku ve své přípravě. Vešla jsem se do 1:25. Nový cíl byl na světě - 2:05 prostě musím dát, ikdybych se tam měla servat.

Číst více

Bahňák 2015

  Publikováno 17.05.2015   |  ZávodyLetošní 5. ročník Bahňáku byl pro mě mým prvním startem. A já si říkám proč jsem ho neokusila už dříve! Jako produkční řady závodů typu Spartan race, ARMY RUN a 360°Challenge jsem vždy měla v „den volna“ dny, kdy jsem se bahnu vyhýbala obloukem. Letos tomu je ale jinak. Jako když bych si potřebovala vynahradit a okusy ty ztracené chvíle, kdy všichni kolem mě běželi a já se radovala z jejich zážitků.

Číst více

Cesta za snem

  Publikováno 14.05.2015   |  Cesta za snemVše začalo nenápadně na Běhu pro světlušku, kteří si všichni přišli užít, ale já si doslova svítila na cestu. 5km jsme zvládli kupodivu v pohodě. To mě nastartovalo na další: Běh pro paraple, podle mě ten nejteplejší den v historii lidstva vůbec a do toho běh na 5km v pravé poledne! To mi přesně hrálo do karet. Zatímco se po finishy všichni radovali na Tomáše Kluse a plánovali We run Prague já se hecla. 10km prostě musím uběhnout! 28. června 2014 jsem tedy začala s přípravou na první desítku, kterou jsme zdolali pod hodinu. (pro mě tenkrát výkon, dnes se usmívám).

Číst více

NoMen run

  Publikováno 14.05.2015   |  ZávodyMnoho z nás si dává na nový rok předsevzetí a cíle. Já si dávám cviky, které chci pokořit, naučit se a prostě umět, nebo něco, v čem překonám sama sebe.

Číst více

360 challenge má své vítěze!

  Publikováno 12.04.2015   |  Nikola radí/zkouší360 challenge​ je úspěšně za námi. Medaile visí na krku všech a pro mě je vítězem každý, kdo doběhl do cíle. Jsem si moc dobře vědoma náročností trasy a doslova jsme splnili: závod, který si hraje na všestrannost.

Číst více

Běžecký závod 360°Challenge

  Publikováno 11.03.2015   |  Závody360°challenge, běžecký závod, kde se hraje na všestrannost. Závodníci poběží centrem Prahy. Kromě morálního překonání sebe sama na ně po trati budou připravena 4 stanoviště ke zdolání.

Číst více

Nebráním se novinkám. Zkusila jsem FLOWIN! Znáte?

  Publikováno 27.01.2015   |  Nikola radí/zkoušíV pátek jsem nabrala trochu jiný směr, vyšla jsem si zkusit jiné cvičení. I ve svém věku mám co objevovat. Říká se, že ranní ptáče dál doskáče. Tentokrát ale v jiném stylu: Ranní ptáče, dál doklouže – FLOWIN.

Číst více

Slunce na talíři - BATÁTY

  Publikováno 19.01.2015   |  Nikola radí/zkouší


Brambory v jídelníčku mých klientů nikdo nenajde. Většinou se setkávám s údivem, možná i zděšením, když je škrtám mezi prvními potravinami, které půjdou z kola ven. Čím ale tradiční přílohu, kterou zná snad každý z nás nahradit?

Číst více