Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Musli tyčky podle tvého gusta

  Publikováno 23.06.2016   |  ReceptyKaždá tyčinka nemusí být podle tvých předtav nebo chuti, udělej si vlastní!

Číst více

Horská dráha Karlovy Vary

  Publikováno 22.05.2016   |  ZávodyUplynuly 3 týdny, kdy jsem protla maratonský finish a tak už mi kalendář hlásil další start. Tentokrát má nejoblíbenější destinace z RunCzech seriálu - Karlovy Vary.

Číst více

Hlava mluví jasně!

  Publikováno 05.04.2016   |  Cesta za snem - MARATONMamka vždycky říkala, všechno je o hlavě... Když jsem byla na vrcholu svých tréninků a měla jsem pocit, že mé nohy běhají i ze spaní, přišel pád. Pořád to mám v hlavě a s tím i obavy ze závodu, ale jsem se náhodou dostala k Ondrovi....

Číst více

Rekordy padaly jako trakaře!

  Publikováno 03.04.2016   |  Cesta za snem - MARATONPo roce opět na startu! Zatím, co loni 28.3.2015 padla má premiéra, letos odstartoval mou sezónu 2. duben! Pražský půlmaraton stál za to a padaly rekodry!

Číst více

Originální čelenky které nejenom, že drží, ale při výkonu doslova podrží!

  Publikováno 23.03.2016   |  Nikola radí/zkoušíKaždá z nás řeší, aby i při tréninku nebo závodě vypadala dobře (v lepší případě skvěle). Jenže culík ne vždy drží podle představ, vlasy jsou neposedné a vlají nám všude. Konečně se mi do ruky dostal zázrak v podobě čelenky BJEŽ!

Číst více

Jablečné pokušení bez hříchů

  Publikováno 14.03.2016   |  ReceptyŘešíme stravu, ale bez neřesti se neobejdeme... Co takhle jablečné pokušenní bez hříchů?!

Číst více

Joga pro běžce - pot a dřina

  Publikováno 12.03.2016   |  Cesta za snem - MARATONJóga není jen o Indech, kteří dokáží vcucnout břicho k páteři, překřížit nohy za hlavou a sednou si na dvacet let do jeskyně a meditovat, ale je to pomocník i pro nás sportovce!

Číst více

Muffiny Espresso s goji

  Publikováno 12.03.2016   |  ReceptyNení lepších startovačů než kafe! Espresso nejenom že nakopne tvůj den, ale GOJI dodá tu správnou dávku vitamínů (zde)!

Číst více

Jsme otroci jídla - Neera

  Publikováno 03.03.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž mě loni masérka Hanka v rámci regenerace navedla na jógu, poprvé jsem se setkala s nápisem Neera… Uuua, detox, nic pro mě, milovnici jídla. Do roka a do dne to držím taky!

Číst více

CO S SEBOU NA TRAŤ? MÉNĚ, JE VÍCE

  Publikováno 15.02.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž jsem začínala s během neustále jsem řešila kolik věcí s sebou potřebuji a kam je všechny dám. V rukou mi překáželi, v kapsách mi nadskakovaly, což tak nebylo nejpříjemnější… Ale pak jsem řešila i otázku čeho se můžu vzdát. Už jsme se podívali na jídlo a pitný režim (ZDE), na samotnou přípravu (ZDE), ale co s sebou?

Číst více« Předchozí 1 5 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »