Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Joga pro běžce - pot a dřina

  Publikováno 12.03.2016   |  Cesta za snem - MARATONJóga není jen o Indech, kteří dokáží vcucnout břicho k páteři, překřížit nohy za hlavou a sednou si na dvacet let do jeskyně a meditovat, ale je to pomocník i pro nás sportovce!

Číst více

Muffiny Espresso s goji

  Publikováno 12.03.2016   |  ReceptyNení lepších startovačů než kafe! Espresso nejenom že nakopne tvůj den, ale GOJI dodá tu správnou dávku vitamínů (zde)!

Číst více

Jsme otroci jídla - Neera

  Publikováno 03.03.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž mě loni masérka Hanka v rámci regenerace navedla na jógu, poprvé jsem se setkala s nápisem Neera… Uuua, detox, nic pro mě, milovnici jídla. Do roka a do dne to držím taky!

Číst více

CO S SEBOU NA TRAŤ? MÉNĚ, JE VÍCE

  Publikováno 15.02.2016   |  Nikola radí/zkoušíKdyž jsem začínala s během neustále jsem řešila kolik věcí s sebou potřebuji a kam je všechny dám. V rukou mi překáželi, v kapsách mi nadskakovaly, což tak nebylo nejpříjemnější… Ale pak jsem řešila i otázku čeho se můžu vzdát. Už jsme se podívali na jídlo a pitný režim (ZDE), na samotnou přípravu (ZDE), ale co s sebou?

Číst více

Ráno, kdy k tomu víc než hrálo

  Publikováno 08.02.2016   |  Cesta za snem - MARATONPo čtvrtečním tréninku s Michaelem Dobiášem si s sebou domu nesu kromě milionu pocitů a batohu únavy i pár úkolů. A protože nechci zahálet a všechno musím vyzkoušet hned, padlo rozhodnutí, dát si o víkendu půlmaraton.

Číst více

Alchymie půlmaratonu

  Publikováno 24.01.2016   |  Nikola radí/zkoušíMinule jsme se podívali na motivaci a základní výběhy. Ale i mě tenkrát sužovalo pomyšlení na hlad a žízeň. Nedojde mi energie? Kdy se mám naposledy najíst? Když budu hodně pít nebude se mi chtít na záchod? Nechci mít kvůli toice špatný čas!

Číst více

Půlmaraton Vám zajistí zbytek života v běhu

  Publikováno 20.01.2016   |  Nikola radí/zkoušíS běháním se v poslední době roztrhl pytel a tak se stalo, že i já, odpůrce tohoto sportu jsem podlehla a našla novou vášeň.... Za 2 roky, kdy běhám mi přišlo do cesty mnoho otazníků a informací, které jsem na začátku ani neměla. Možná to byla lenost načítat články a chyběla mi i jistá odbornost. Teď už vím, že bych asi byla někde úplně jinde.

Číst více

WINTER RUN aneb na každého jednou dojde

  Publikováno 18.01.2016   |  ZávodyV televizi hlásili příchod extrémních mrazů, ale ani to mě neodradilo od startu na WINTER RUN. Závodu, kam jsem poprvé vyrážela i s cílem, připravit reportáž. Od závodního stavu jako bych si odpočala a tak jsem se těšila na nával adrenalinu. Čekalo mě 8km, které se však proměnily v peklo.

Číst více

Postav se zimě čelem!

  Publikováno 09.01.2016   |  Cesta za snem - MARATONV životě nám přijdou do cesty horší překážky než je sníh a zima. Tak se tomu postav čelem! “Nachumelilo!“ „Mrzne!“ A mnoho dalších výkřiků a pohrom slýchám denně na trénincích. „Můžu běhat v zime?“ „Jak se mám obléci?“ a daleko více otázek se valí den co den.

Číst více

Zlaté mléko jako předzvěst Vánoc

  Publikováno 01.01.2016   |  ReceptyV posledních dnech jako by se s mrazivými dny rozthl pytel. Nastala rána kdy se přemlouvám, abych vstala natož vylezla z peřin a tak jsem hledala jak si je zpříjemnit a těšit se na to, jak budu moci vyskočit! Nemusela jsem chodit moc daleko. Zlaté mléko se postaralo o radostné chvíle a jako bonus jsou vitamíny navíc.

Číst více« Předchozí 1 5 9 10 11 12 13 14 15 17 Další »