Zpět na výpis článků

Rok 2015, to byly nekončící sportovní galeje

Publikováno 31.12.2015  |  ZávodyDalší rok je úspěšně za námi a když se poohlédnu zpět, určitě jsem v ničem nezahálela a vy jste byli u toho, a to nemalou součástí. V mém životě nastalo mnoho změn a kupodivu nejenom těch sportovních. Ráda bych je zrekapitulovala.

 

Do nového roku jsem doslova vběhla a tak jsem 1. 1. 2015 přivítala s novým rekordem (vzpomínám na svých prvních 15km v kuse - mé poprvé). Přes zimní období jsme všichni kromě půlmaratonu, dřeli i na ostatní závody. A tak soboty patřily trénování na mou novou výzvu - ARMY RUN! Závod, který jsme na rok 2015 měla zvládnout produkčně. Děkuji ale i všem, kteří fandili, když jsem připravovala i Nikitu, která to dala s excelentním výsledkem a byla hrdost na ni v srpnu v cíli pohledět :)

Tím bych ale přeskočila minimálně půl roku. 28. 3. 2015 se mi zahoupala na krku má prví placka z půlky a já plná dojetí hledala další cíle! Závodů padlo za sezonu 2015 mnoho (ZDE). A tak mi do života přišlo minimálně stejné množství nových známých, které jsem poznala a zažila s nimi příjemné chvíle.
Duben, měsíc, který se mi jen tak nevymaže z paměti - první vlastní závod 360°CHALLENGE! Závod, který mi pomotal hlavu a stal se mou součástí, stejně tak jako i projekt Noc na pomoc. Letos jsem stihli 3 závody, během kterých jsme pomohli 2 dětem. A právě tady patří obrovské díky Vám. Vám všem, kteří jste se zapojili a mimo závod zabojovali proti osudu společně s námi.
V období “volna” se v srpnu provdala nezkrotná Sigyna a tak jsem s lasicí vyměnila kecky za lodičky. Tady proběhlo další poprvé - první nepracovní zprávy s panem novinářem. Stejně tak jako Nikita doběhla ARMY RUN, já v cíli zaexcelovala a domů už jsme jeli dva.
V září jsme s 360tkou znovu ovládli Riegráče a závod poctili i zahraniční běžci! Aby to enbylo málo, vystoupala jsem pomocí shybů, kliků a dipů na Sněžku. A nakonec si zaběhla svůj sen pro rok 2015 - půlmaraton pod 2 hodiny (ZDE). A tam přišla další výzva - MARATON v roce 2016! A tak přípravy pomalu ale jistě začaly. (video)

Ke konci roku jsme přivítali dalšího člena rodiny a facebook zaznamenal další nesportovní událost z mého deníku :). Pár dní před koncem padlo pokoření posledního letošního osobáku - zaběhnutých 25km a já už v klidu oddychuji na cílové čáře roku 2015.
Poslední poděkování patří i mým klientům. Protože Vaše výsledky jsou ty, které mě ženou dál. A když občas na tréninku něco nešlo? Půjde to v roce 2016!