Vyhledávání

Kategorie

Články pro Vás připravuje

Články plné zajímavostí pro Vás!


Tvarohové bábovky nejsou pro uplakánky

  Publikováno 04.03.2017   |  ReceptyNedávno jsem okusila tu nejlepší bábovku na světě, ale nezdravé vždy chutná nejlépe. Proč nezkusit vyměnit pár ingrediencí?!

Číst více

Jablečné pokušení

  Publikováno 02.03.2017   |  ReceptyJablka, skořice, ořechy a med. Proč si nepřipomenout vůni Vánoc i během roku. V posledních dnech jako by venku přituhlo a na okna nám maluje děda mráz, ale Vánoce jsou už v nenávratnu pryč. Připomeň si je lehkým závanem neodolatelné vůně!

Číst více

Když cesta je cíl

  Publikováno 26.02.2017   |  Nikola radí/zkoušíI když to v posledních dnech moc nevypadá, rozhodla jsem se pro letošek zatím pověsit závodní kecky na hřebík a pomoc lidem v okolí. Všechno začalo už 3 denním utrpením na dovolené na Bali, kde jsem po výstupu na sopku nebyla schopná chodit a pak možností přihlásit se k doc. Kolářovi na 1,5 roční program zaměřený na vývojovou kyneziologii. Operace kolene jako by se jen nabízela a já poprvé po 3 ročním odkládání řekla "Ano", skalpelu. Jen jsem asi nečekala, že před nástupem si stihnu zrasit i rameno.

Číst více

Vánoční cukroví bez cukru vol. 2

  Publikováno 09.12.2016   |  ReceptyHřeš na Vánoce s kouzelnými vánočními cookies! Neodpírej si ani jednu, nalož si kromě nadílky i pořádný talíř!

Číst více

Vánoční cukroví bez cukru vol. 1

  Publikováno 05.12.2016   |  ReceptyVánoce se blíží a s nimi i obavy, na jaké čísla se letos zase projíme! Jenže Vánoce bez cukroví by nebyly Vánoce! Tak jsem na to šla od lesa. A tady představuji první dva druhy z fitness vánoční nadílky!

Číst více

Není půlka jako půlka...

  Publikováno 29.10.2016   |  Cesta za snem - TriatlonKaždá aktivita nás naplňuje, něco nám dává, mnohdy dává víc, než chceme... Ale co ten soutěživý duch? Poslední roky se nesou s podtextem výzev a odhodlání. “Pane Bože, na starý kolena do toho jde po hlavě”, běduje doma

Číst více

Začalo to u Jeníčka, končí to perníkem

  Publikováno 26.10.2016   |  ReceptyPohádku o perníkové chaloupce zná snad každý. Ale ne každý si perník dopřeje! Chyba. A tak jsem se o víkendu vrátila zase do dětství.

Číst více

Muffiny jako jablečný závin

  Publikováno 18.10.2016   |  ReceptyŘekl, "Upečeme si štrúdl". "Listové těsto?!", honilo se mi hlavou.... a tak jsem na to šlo od lesa... Posuďte sami.

Číst více

Už to přišlo! A pošťák zvonil 2 krát!

  Publikováno 12.10.2016   |  ZávodyO víkendu Prahou povane hořká příchuť angličáků. ARMY RUN zamíří do Prahy! Nemohla jsme si vybrat lepší závod na zakončení sezóny a tak už teď po večerech procházím startovní listinu s věhlasnými jmény, která budu vyvolávat na startovní pole!

Číst více

Dýňové pyré plné vitamínu C

  Publikováno 09.10.2016   |  ReceptyNa začátku všeho bylo udělat dýňovou polévku, ale... Vzniklo lahodné pyré.

Číst více« Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 15 19 Další »