Zpět na výpis článků

Když cesta je cíl

Publikováno 26.02.2017  |  Nikola radí/zkouší7.

I když to v posledních dnech moc nevypadá, rozhodla jsem se pro letošek zatím pověsit závodní kecky na hřebík a pomoc lidem v okolí. Všechno začalo už 3 denním utrpením na dovolené na Bali, kde jsem po výstupu na sopku nebyla schopná chodit a pak možností přihlásit se k doc. Kolářovi na 1,5 roční program zaměřený na vývojovou kyneziologii.  Operace kolene jako by se jen nabízela a já poprvé po 3 ročním odkládání řekla "Ano", skalpelu. Jen jsem asi nečekala, že před nástupem si stihnu zrasit i rameno.


Kajaky a lana

Celý loňský rok jsem checkovala termíny běžeckých kempů, ale bohužel vzhledem k nabité startovce jsme se nikdy nesešli. Co víc, v srpnu vyrážím na Slovinsko na kajaky (zde), kde se seznamuji s Blankou. Zakladatelka kempů a pár členů realizačního týmu brouzdí divokou Soču se mnou a nabídka na pomoc s kempy a být součástí realizačního týmu byla na světě. Letos je na programu celkem 5 kempů, ale tím to nekončí. Už teď se těším na rolování a kompenzace pro běžce, které jsem vyfasovala na kempech. Za poslední 3 roky bych mohla i díky řadě svých zkušenností vydat snad knížku s obtížemi a utrpením pro běžce :)

 

360 ACADEMY
S 360 ACADEMY jsme s Pájou připravily řadu seminářů, které budeme postupně spouštět a už 25. 3. se můžeš v Praze těšit na seminář věnovaný celkové přípravě na běžecké závody a to i překážkové. Seminář je podložen letitými zkušenostmi. Zaměřily jsme se na stravu, tejpování, ale i odstranění bolestí, které jsou pro běžce typické, rolování a vliv potravin na výkon závodníka. Jednoduše jsme si daly cíl abys závod nejen přežil, ale i si ho užil!
Jako třešničkou na dortu bude i společný tréninky, kde máš šanci vyzkoušet si jednotlivé překážky a ptát se jak na ně!
 
Nudit se letos opravdu nebudu. I rok 2017 bude v duchu ARMY RUN a samozřejmě i mé srdcové 360tky, které odstartovala svou sezonu prvním WINTER během v Liberci.