Můj příběh

 

nikola omneOd dětství jsem se věnovala bojovým sportům a to i na závodní úrovni – sebeobrana, kick – box, a karate. Hlavní doplňkovou aktivitou bylo plavání. Zlomovým okamžikem byla vysoká škola, kam mě sport doprovázel, ale už v jiné podobě. Na vysoké škole jsem se aktivně věnovala aerobiku, jeho formám, skupinovým komerčním lekcím a v zimě i lekcím snowboardingu a lyžování. Úspěšně jsem absolvovala FTVS v Praze a získala řadů licencí, ale i cenných zkušeností. Jako instruktorka jsem vedla lekce v několika fitcentrech v Praze (Holmes place, Fitness Olgy Šípkové, Sport centrum evropská aj.). Rovněž jsem se i účastnila organizace řady soutěží, jako je např. ME v aerobiku a jiné.

Po ukončení studia jsem otevřela fitcentrum a pomáhala lidem k dosažení jejich cílů. V tomto období jsem se dostala k závodu Spartan race – extrémnímu překážkovému běhu, který jsem následně 2 sezóny organizovala v několika zemích Evropy. U extrémních závodů jsem zůstala.  V současné době moderuji závody ARMU RUN, ale rovněž i připravuji závodníky na samotný závod a předávám jim své zkušenosti z odběhnutých závodů z USA a Evropy.

Mým novým projektem je mimo jiné běžecký závod 360°challenge, který má prověřit všestrannost závodníků, a 360°Academy, která pomáhá lidem trénovat a fungovat bez bolesti! Aktivně se účastním půlmaratonů, maratonů a triatlonu.

Nezahálím, a tak jsem se přihlásila na 1,5 roční kurz pod vedením doc. Koláře, díky kterému pomáhám jedincům zpátky do běžného života po operaci, porodu či urázu. Bolesti beder, páteře nebo kolen nejsou nepřekonatelnou překážkou

 Tesim se na Vas