MEZINÁRODNÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA MIKE PANČÁKA

 

Několikanásobný mistr světa a člověk se srdcem na dlani. Hlavní trenér českého ženského inlinového týmu, hokejový trenér, trenér dětí a mládeže, mužů i žen s letitými zkušenostmi ze zahraničí.  S Mikem jsme se seznámili, kde jinde než v hokejové hale, a bylo jasno. Kompenzace pro děti na ledě i na suchu byly jasnou volbou spolupráce. Společně vytváříme i tréninkový ebook nejen pro hokejisty, který má naučit děti, ale i dospělé cvičit tak, aby tělo vydrželo ideálně do 100 let. 

Jak říka: "Tvůj tým je tvé zrcadlo. Dělej z nich dobré lidi, těmi budou celý život." 

 

  

 

 


 

LUKÁŠ DOLEŽAL alias PROGY

spolupracuji filip


Čtyřiadvacetiletého mladíka, pocházejícího z malé vesničky nedaleko Pardubic znají fanoušci pod uměleckým jménem Progy, které ovšem není jen tak ledajakou přezdívkou. Vyznačuje Lukášův životní postoj - progress neboli postup, vývoj, šíření. Lukáš nemá rád, když věci stagnují, ale ví sám, že je někdy velmi těžké rozhoupat se, udělat první krok, začít. Proto se rozhodl, a to nejen v rámci naší spolupráce, motivovat muže, ženy i děti, zkrátka všechny písněmi, ke kterým si sám skládá texty. Jakousi "hymnou" 360 se stala píseň: Are you ready? : ,,Mám radost, když mi někdo řekne, že moje hudba mu zvedla náladu nebo mu pomohla k dosažení jeho cíle. To je to, proč to dělám."
Zvedáme společně lidi za židle, ať už jen songy, které podporují 360tku a nebo tréninky, kterých se Lukáš účastní.


 

Zdeňka Vorlíčková

Zdeňka Vorlíčková


 Zdeňku můžete znát z billboardů, modních časopisů nebo TV seriálů. Celý život se věnuje sportu, ale s  přibývajícím věkem začaly naskakovat kila..Ani běhání, ani jiné aktivity nestačily.. a tak přišla na řadu naše spolupráce. Zdeňka je dříč, který dělá všechno naplno a mně v hlavně naskakuje - Víc takových klientů! Trénink na míru je samozřejmostí, přístup nás obou profesionální o to více do toho jdeme obě srdcem. Vždycky milovala sport, má ráda výzvy a jede až do konce. “Udělám to, co mi trenér řekne, i kdybych měla duši vypustit!”, usmívá se Zdeňka. Po trénincích je silnější, pevnější a hlavně, těším se na každý kam se společně posuneme.  A o tom to je.. kdejaká dvacítka by ji mohla závidět figuru, která rozhodně není zadarmo. ALE, věděli jste, že ani dortík si neodpustí?!


 

Piráti Chrudim

piráti chrudim

Florbalový tým, který má vysoké cíle, fungující od 5.6. 2007. V současné době hrající celostátní divizi C a tvrdými tréninky v letní přípravě pod dohledem trenérky Nikoly Bartákové chtějí zlepšit svojí fyzickou zdatnost a dosáhnout tak v nadcházející sezóně co nejlepších výsledků. Do tréninků se zapojují oba mužské týmy "A" i "B" společně s dorostenci, jelikož Piráti si kladou za cíl také vychovat kvalitní mládež a mít tak zajištěnou budoucnost klubu. Letní dřinou to pro Chrudim však nekončí, chtějí se zlepšovat i v průběhu sezóny nad rámec svých dosavadních tréninků.

"Citát trenéra klubu"

Letní příprava se nám slušně rozjela,pomalu přitápíme  pod kotli a uvidíme co kluci snesou a vydrží.Čekají nás ještě dlouhé dva měsíce dřinya odříkání.Vše vyvrcholí koncem srpna,kdy nás čeká těžký mezinárodní turnaj v Jindřichově Hradci a pohár České pojišťovny.Pevně věříme že po této kvalitní přípravě budeme připraveni na ligu a budeme předvádět kvalitní výkony.
 


 

MUDr. Pavel Holeka

MUDr. Pavel Holeka

Odbornou garanci zastřešuje MUDr. Pavel Holeka, úspěšný ortoped a sportovní lékař, pod jehož rukama prošel nejeden sportovec! "Doslova zvedá ze židle", usmívají se pacienti.

 


 

 

MULTISPORT

spolupracuji multisport

S firmou multisport spolupracuji od roku 2016, kde se spolupodilím na seminářích, workshopech a teambuldicích na témata - trénink, překážky jsou jen v hlavě a běh, kompenzace a další témata, pro jejich klienty (Mc Donald, Moser, Brno aj…).

 


 

 

Ondrej Petr

spolupracuji ondrej Petr

Ondra je profesionální mezinárodně akreditovaný mentální kouč, trenér MMA II. třídy, rozhodčí MMA „B“, Thajského boxu a graplingu „C“. Zkušenosti pro svou profesi získává také při účasti na extrémních závodech a adrenalinových výzvách u nás i v zahraničí. Své vědomosti a zkušenosti předává profesionálním i amatérským sportovcům, trenérům, manažerům nejen sportovních klubů a rodičům dětí a mládeže. Je také odborným garantem projektu SPORTHLAVOU.CZ, jehož cílem je popularizace a začlenění mentální přípravy sportovců v České republice již od mládežnických klubů a spolků. S Ondrou společně organizujeme tematické sebezkušenostní semináře a workshopy, které nově nabízíme také firmám.

 


 

 

BRAŇO Polak

spolupracuji Brano polak

Být hercem obnáší víc než jen postavit se na prkna, co znamenají svět a naučit se text. Braňo si střihnul roli v nejednom sportovním filmu, ať už jako snowborďák ve Snowborďácích nebo v divokých peřejích na vodě Proč bychom se netopili nebo roli pánvičky v Ordinaci v růžové zahradě a v neposlední řadě ho můžete vidět v muzikálech nebo divadelních hrách. Takže tak se není čemu divit, že se potřebuje udržovat ve formě..

Při představeních se bez pořádné kondičky neobejdu, když bych ji ztratil, je to jako když zapomenu text."

Braňo je dříč, co si jde za svým cílem a tak je s ním velice příjemná spolupráce. Motivace k tréninku mu rozhodně nechybí

 


 

 

Kateřina Němcová

spolupracuji katka2

Kateřině Němcové je čtyřiadvacet let, pochází z Chrudimi. Získala bakalářský titul na univerzitě v Hradci Králové v oboru Mediálních a komunikačních studií. I přes svou drobnou postavu si jde tvrdě za svým snem. Tím je práce v médiích a moderátorská činnost. Své první zkušenosti začala nabírat v rádiích a v současné době pracuje jako rosnička v televizi Nova.

V mém oboru je kladen velký důraz na vzhled. A samozřejmě já se také chci cítit dobře. Navíc přítel je fotbalista, takže sport je pro nás oba samozřejmostí.

Katka nepotřebuje výrazně hubnout či nabírat svaly. Hlavně jí jde o zdravý životní styl a správné stravovací návyky. Při spolupráci s Nikolou nezůstaly stranou ani osobní tréninky, protože bez cvičení to prostě nejde.

 


 

 

Ornella Štiková

spolupracuji ornella

Jsou životní situace, kdy se dostanete z formy, ať chcete nebo nebo ne. Jinak to prostě nejde a mateřství je určitě jednou z nich. Jen co opadly úvodní radosti a starosti po porodu, tak si Ornella řekla, že kromě starání se o svého jednoročního syna, je na čase udělat i něco pro sebe.  Cíl je jasný, zlepšit si fyzickou kondici, zhubnout a vrátit se k modelingu.

Dostat se zdravým způsobem do správné formy není jednoduchá záležitos. Proto ve spolupráci s Fine gusto Ornella kontaktovala Nikolu a spolu se do toho vrhly po hlavě. Již po několika trénincích je vidět zlepšení a postup k vysněnému cíli je zase o kousek blíže. Ale co je ještě důležitější, cvičení a zdravá strava se stávájí životním stylem a ne jen "nutným zlem".

To potvrzuje i sama Ornella "Mám super trenérku Nikolu, která mi v podstatě plní můj momentální sen. Moci si vyjít jen tak v bikinach, klidně i s pár hranolkami v sobě (a přes to na mně nic nebude vidět). Každá žena či dívka ví o čem je řeč. Sama bych to jistě nedokázala. Skončila bych již po jedné sérii. Nikol je pohodová, hodná a přitom důsledná a to je přesně to co potřebuji. Takže teď jsem ve fázi, kdy mě cvičení už i baví a výsledky přicházejí každým tréninkem."

 


 

 

Mario Jarkas

Mario Jarkas

Mario rozhodně není žádný začátečník. Již od mládí sbíral jeden úspěch za druhým a umísťoval se na předních příčkách v bojových sportech. Ostatně jeho úspěchy mluví za vše - třikrát vyhrál MČR v Čínském boxu, jednou MČR v Kickboxu a dvakrát vyhrál mezinárodní turnaj czech open. Ale i takovýto sportovec na nějaký čas vypadl z formy a úplně ztratil fyzickou kondici.

Vzhledem ke své povaze bojovníka se nehodlal s takovýmto stavem smířit a rozhodl se znovu vypracovat do skvělé kondice. Aby měl tu správnou motivaci, tak si stanovil jako termín návratový zápas na Gala večeru ve Slaném. Jeho postup jste mohli sledovat na Streamu v pořadu Zpátky na vrchol.

Pro co nejlepší výsledek bylo nutné postavit trénink různorodě a tak kromě nabírání fyzičky v rámci pořadu a bojové přípravy, začlenil Mario i trénink od Nikoly a účastnil se víkendového kempu. Vzhledem ke svému zodpovědnému přístupu se mu podařilo dostat se do špičkové formy a svůj zápas nekompromisně vyhrát.

 


 

 

Prague City Roller Derby

spolupracuji PCRD

Roller derby není jen strkanice na osmi kolečkách, kromě bruslení je potřeba taky dobrý fyzický základ. Proto se holky z jediného českého týmu Prague City Roller Derby rozhodly přidat i off-skates trénink…

A co roller derby vlastně obnáší? Jedná se o převážně ženský kontaktní sport na trekových kolečkových bruslích. Hraje se na oválu v hale, kde proti sobě v zápase nastupují dva týmy po pěti hráčkách. Jedna z nich, jammerka označená hvězdou na helmě, sbírá body předjížděním soupeřek. Ostatní bruslařky blokují protihráčky a pomáhají vlastní jammerce v průjezdu skupinou.

Pražský roller derby tým funguje víc než dva roky, aktivně hraje od března 2012. Je zatím stále jediným zástupcem v ČR, holky tedy hrají pouze se zahraničními soupeřkami, nejčastěji z Německa, ale taky Švýcarska, Rakouska nebo Finska. Počet hráček Prague City Roller Derby aktuálně čítá okolo 50 členek a během roku 2014 se počítá s oficiálním rozdělením na A a B tým.

 


 

 

Andrea Blahoutová

Andrea Blahoutova

Ne každý bere americký fotbal tak smrtelně vážně. Jsou chvíle, jako je teď, kdy problémy s bedry nedovolují 100% nasazení. Sezóna za rohem a tak je čas na nápravu a hvězdný návrat! V současné době hraje za Crailsheim Hurricanes 1. ligu v Německu. Po loňské stříbrné medaili má letos jako první Češka na dosah zlato z evropské ligy.

Andrea se denně potýká s bolestmi v oblasti beder, které se již staly součástí jejího každodenního života. Nejvíce mě překvapila slovy "Už jsem se s tím naučila žít".

Po následné diagnostice, jsme společně začaly pracovat na hlubokém stabilizačním systému, který Andrea neumí zapojit a protahovat bolavá a ztuhlá bedra. Tréninkům jsme daly lehce zdravotní ráz.

 


 

 

Filip Urban

spolupracuji filip

Filip se ve sportu pohybuje jako ryba ve vodě a to doslova. Plavat se naučil dříve jak chodit a už na základní škole začal závodit. Slušně započatou plaveckou kariéru však zastavily časté záněty středního ucha a tak následovala změna školy a plavky musely k ledu. V tu dobu se nabídla nová výzva - sáňkování, ke kterému ho dovedl jeho strýc. Věnoval se mu až do doby než ze sáněk vyrostl.

Vzhledem ke své aktivní povaze zkouší Filip snad všechny sporty. Na chvíli ho uchvátil volejbal, ale jak se říká "Co se v mládí naučíš...". Takže Filip se vrátil do vody. Nejdříve u záchranné potapěčské služby a pak i ke svému plavání. Aby se nenudil prokládal ho lezením po skalách a pracích na laně. Potápění ho tak uchvátilo, že po škole byl dvě sezóny v Chorvatsku jako instruktor potápění.

Láska ke sportu mu zůstala až do současnosti. Jako moderátor pořadu o extrémních sportech si vyzkoušel skok s padákem, skateboarding, horolezectví, bojové sporty a spoustu dalších aktivit. Současná výzva je pro něj Spartan Race. S přípravou na tento extrémní závodu mu pomáhá Nikola a jejich cílem je ulovit trifectu a dostat se pořádně do formy.